SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Street Fighter V Yapimcisi Oyun Hakkinda Konustu

Capcom tarafindan gelistirilen efsanevi dövüs oyunu Street Fighter V için yapimci Yoshinori Ono , oyun hakkinda konustu.harika haberler verdi.
2/16/2016 5:02:34 PM

Suan için 16 Efsane dövüsçüyü barindiran Street Fighter V ’te bir yada iki ayda bir oyunculara yeni dövüsçü karakterleri sunulacak. Bunun yaninda, oyunun gelistiricisi Yoshinori Ono, oyuncularin sordugu bir çok soruyu yanitladi. Akuma dövüsçüsünün neden 16 Karakter arasinda bulunmadigini soran birine Ono, "Tekken 7 için is gezisine çikti" şeklindeki mizahi cevabının yanında Sagat 'in oyuna daha sonra eklenebileceginin de bilgisini verdi.

Ono, verdiği cevaplarla resmen oyuncularla iç içe oldugunu kanitladi. “Evil Ryu'yu oyuncular talep ederse ekleyebilirim” diyen Ono, Ingrid'in gelip, gelmeyecegi sorusuna da ”Ingrid”i oyunda görmek gerçekten çok isterim, ancak Ingrid'den önce birçok isimiz var" dedi.Amansiz bir dövüs macerasina katilarak, harika bir nostalaji’nin yeni nesil versiyonu olan Street Fighter V  ’e  Atagame  üzerinden başka hiç bir sitede karşılaşmayacağınız çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Elbette farkımız sadece cazip fiyatlarla sınırlı değil. Atagame  üzerinden yaptiginiz her alisverisin hemen sonrasinda hesabiniza Kumpara puan eklenecek.  Bu müthis ayricaligi artik çok iyi biliyorsunuz. Kumpara puanlarinizla Atagame üzerinden birbirinden degerli hediyelerin dagitildigi ücretsiz çekilislere katilabilir yada dilerseniz biriktirdiginiz Kumpara puanlarla yine Atagame  üzerindeki yüzlerce oyundan dilediginizi baska hiç bir ödeme yapmaksızın sadece Kumpara puanlarinizla alabilirsiniz.  Atagame  de olmak, oyuncular için bir ayricaliktir.


Cazip Fiyatlarla Street Fighter V CD Key Satın Al >>

Etiketler: Street Fighter V, Street Fighter V CD Key Satin Al,

Diğer Güncel Haberler