SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

STEAM SÜRPRIZ CD KEY

PC platformunun popüler dijital içerik magazasi Steam, sürekli olarak güncellenen yapisi ile su an oldukça ön planda bir sistem.
1/19/2016 8:43:00 PM

PC platformunun popüler dijital içerik mağazası Steam, sürekli olarak güncellenen yapısı ile şu an oldukça ön planda bir sistem. Steam, temelinde isterseniz platformun kendisinden, isterseniz dışarıdan alabileceğiniz cd keyler ile içerik ve oyun sahibi olmanıza olanak tanıyor. Bu sistem, son zamanlarda random key olarakta bilinen sürpriz cd keyler içinde kullanılıyor.

            RANDOM KEY

Random key, bir dijital mağazadan satın aldığınız, fiyatı nispeten ucuz olan cd keylerden oluşuyor. Key’i alıp steam’e yazdığınız zaman, karşınıza herhangi bir oyun çıkıyor ve onu indiriyorsunuz. Bir çeşit kazı kazan oyunu diyelim, ama tam olarak aynı değil. Sadece ne çıkacağını bilmiyorsunuz, genellikle küçük oyunlar çıkıyor ve bunların neredeyse hiç biri AAA kalitesindeki yapımlar değil. GTA 5 gibi büyük oyunlarında çıkabilme olasılığı söyleniyor, ancak bu doğruysa bile çok düşük bir olasılık ve ortada kanıt yok. Yani anlayacağınız, random key satın alırken beklentilerinizi çok yüksek tutmayın, ama aldığınız fiyatın üzerinde bir değere sahip olan oyunlara da rastlamanız küçük oranda da olsa mümkün görünüyor.

            STEAM SÜREKLİ BÜYÜYOR

Tüm bunların yanı sıra, Steam’in sürekli büyüyen bir sistem olduğunu unutmayın. Steam, bir süredir kendi konsolunu yapmayla da uğraşıyordu ve oturma odanıza yerleşmek için paçayı sıvamıştı. Firma, steam link ve steam kontrolleri şu anda zaten oyunculara sunmuş durumda. Steam link, bilgisayar oyunlarınızı, bilgisayardan televizyona aktaran bir ara cihaz. 1080p ve 60 fps’ye kadar kalite desteği sunuyor. Normal bir HDMI bağlantı kablosu ile de bunu yapabileceğinizi eminim ki düşünmüşsünüzdür. Ancak steam link, bunu kablosuz olarak yapmanızı sağlıyor, monitör yerine televizyonunuzu kullanıyorsunuz. Şu anda ise 49 dolar fiyatından satılıyor ve otoriterlere göre uygun bir fiyat olduğu da söyleniyor.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: steam platformu, steam,

Diğer Güncel Haberler