SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Star Wars Battlefront’a 8 GB Güncelleme Geldi

Star Wars Battlefront’tan süper haberler var.
3/25/2016 11:19:05 AM

Geliştiriciliğini Dice ‘nin yaptığı kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine oluşan, gerek ismi, gerek hikayesi ile efsane konumuna yükselen online FPS oyunu Star Wars Battlefront tam 8 GB boyutunda bir güncelleme aldı.  Bu çok iyi oldu. Zira oyuncular kısıtlı içerik konusunda sürekli bir şikayet halindeydiler.  Şikayetleri değerlendiren Star Wars Battlefront , oyuncuların dikkate aldı ve üst üstte yaptığı güncellemelerle oyuna yeni içerikler eklemeye başladı. 

Yeni gelen 8 GB ’lik bir hata düzeltme ve düzenleme güncellemesiyle beraber oyun gerçekten harika bir hal almaya başladı. Oyunun kalitesi artarken, oyuncuların şikayetleride yarıya indi. Bu olumlu gelişme neticesi satışların artması hedefleniyor.  Star Wars Battlefront ’a gelen 8 GB ’lık güncelleme ile beraber tüm oyunculara ücretsiz Outer Rim DLC’si sunulurken aynı zamanda oyundaki bir çok hata düzeltildi. Gelen ücretsiz DLC’nin içeriğinde ise bir Survivors of Endor adında yeni bir CO-OP haritası ve Survival - Rebel Depot görevi, ayrıca Walker Assault, Supremacy ve Turning Point adlarında yeni modlar ek pakete dahil edildi.


 

Her geçen gün daha da gelişen ve gerek popülaritesi ve gerekse değeri eskisine oranla daha fazla artan Star Wars Battlefront ’a cazip Atagame fiyatlarıyla sizde sahip olabilirsiniz. Bunun yan sıra her satın alımınızda üyelik hesabınıza anında tanımlanacak. Kumpara puanlarda size ekstra keyif olacak. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi hediye çekilişlerimize katılarak süper hediyelerde kazanabilirsiniz. 


 Star Wars Battlefront Origin CD Key Satın Al


Etiketler: Star Wars Battlefront güncelleme, Star Wars CD Key,

Diğer Güncel Haberler