SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Sniper Fury Oyun Inceleme

Mobil oyunlarin lider ismi Gameloft, Sniper Fury’i görücüye çikardi. Üst düzey grafikleri ile dikkat çeken Sniper Fury en iyi keskin nisancilik oyunu olmaya aday gibi görünüyor.
1/19/2016 2:30:40 PM


                Mobil oyunların lider ismi Gameloft, Sniper Fury’i görücüye çıkardı.  Üst düzey grafikleri ile dikkat çeken Sniper Fury en iyi keskin nişancılık oyunu olmaya aday gibi görünüyor. İndirilme sayısı 500bini aşan oyunun Google Play Store’de 16binden fazla oyla 4,3 puana sahip.  Sniper Fury üç mobil platformdan da (android, İOS, Windows phone) ücretsiz olarak indirilebilir. 

Oyun tuşları

                Sniper Fury telefonunuzu sağa sola, aşağı yukarı hareket ettirerek hedeflere nişan almanızı ve ateş ederek yok etmenize bir keskin nişancılık oyunu.  Oyundaki 130 dan fazla olan görevleri yaparken kendinizi bambaşka aksiyonların içinde buluyorsunuz. Değişik mekanlarda, değişik hava koşullarında görev yapmak oldukça zorlayıcı.  Bizim en sevdiğimiz ve en zorlandığımız hava şartı ise yoğun tipi altındaki görevler.  Sanırım bu zorluğu eğlenceli kılan muhteşem grafikler. Görevlerinizde askerlere karsı, zırhlı araçlara karsı keskin nişancılık yeteneğinizi sergiliyorsunuz.  Her hedefi vurduktan sonraki ağır çekim efektlerinin de ayrı bir zevk kattığını ilave edelim.

Oyun konusu

                Oyunun hikayesine gelirsek bir süper kahramanı yönetiyoruz.  Amacımız sivil insanları korumak, terörizm ve her türlü baskıyla mücadele etmek. Bunun için en büyük yardımcımız dürbünlü silahlarımız. Görev sırasında askeri üslere sızıyoruz, gökdelenlere çıkıyoruz. Gökdelen demişken gökdelenlerin tepesinden gördüğünüz manzaranın mükemmelliğinden de bahsetmek gerekiyor. Sakın manzaraya odaklanıp hedefinizi kaçırmayın.  Ne diyorduk askeri üslere girip, gökdelenlere çıkıyoruz sonra hedefin yerini tespit edip olabildiğince sessiz şekilde uygun bir yerde pozisyon alıyoruz. Tüfeğimizi çıkarıp hedefe zoomluyoruz. Zoomlama ayarlarını istediğimiz gibi yapabiliriz. Düşman görüşe girdiğinde en doğru anda nefesimizi tutup tetiğe basıyoruz.  Ve sonra yavaş çekimde kargaşayı izliyoruz. Ve görev bitiyor. Evet hemen bitiyor. Oyunun tek eksisi bu olsa gerek. Görevler biraz daha uzun yapılabilirdi. Her şeye rağmen sniper fury mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Sniper Fury oyna, Sniper Fury hile,

Diğer Güncel Haberler