SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Rakion Oyunu Hakkinda

Hayatimizi sikici kilmak için ellerinden geleni yapan zorunluluklarin gölgesinde yasiyoruz.
1/12/2016 11:18:00 PM

Hayatımızı sıkıcı kılmak için ellerinden geleni yapan zorunlulukların gölgesinde yaşıyoruz. İş stresinin, çevresel baskıların ve sorumluluklarımızın bizi boğmaya başladığını hissettiğimiz anlarda psikolojik anlamda bir çıkış noktası aramaya başlıyoruz. Uğraştığımız, üzerinde çalıştığımız her gün deneyimlemek durumunda kaldığımız olay,varlık yada mekanların dışında, bize özel bir alan yaratma gayreti içine giriyoruz. Ve kendi yaşamımızdan kaçış planları yapmaya başladığımız bu anlarda aklımıza sorunsuz ve oldukça pratik bir çözüm geliyor...Oyun. En risksiz rahatlama biçimlerinden biri. Deşarj olmanın en masum yolları arasında. Hemen araştırmaya başlıyorsunuz. Acaba ne oynarsanız keyifle stres atabilirsiniz?İşte size yerinde öneri; Rakion oyunu. Alabildiğine geniş sanal bir harita üzerinde aynı anda binlerce oyuncuyla oynanan bir RPG oyunu. Hadi keşfedelim;

   Rakion oyununun içeriği

  Rakion, Joygame tarafından üşenilmeyip Türkçeleştirilmiş Online multiplayer bir aksiyon savaş oyunu. İçerik ve seslendirmelerinin Türkçe olması özelliğine vurgu yapmadan geçemeyeceğim. TPS kamera açısıyla oynanan Rakion aksiyonu ve heyecanı bol bir 3D MMO oyunudur.

   Oyunda kaç karakter var?

  Oyunda tam 5 karakter var. İster o karakterden birini seçerek diğer oyunculara karşı ister diğer oyuncularla birleşerek yaratıklara karşı savaşın; sonuçta mutlaka kan dökülecek. Oyundaki karakterlere gelince:

   1. Savaşçı

   2. Okçu

   3. Demirci

   4. Büyücü

   5. Ninja

  Oyunun özellikleri

Her karakter mesafeli ve yakın mesafeli saldırılar yapma yetisine sahip. Düşmanla savaşırken heyecanı ve şiddeti derinden hissetmeniz için dizayn edilmiş efectlerle karşılaşacaksınız. Savaşı kazandığınızda yada savaşı kazanmak için HP( hücre puanı) ile yaratıklarınızı çağırabilirsiniz. Küçükten büyüğe kadar farklı ebat ve güçlerdeki yaratıklar size avantaj sağlayacaktır.

      Rakion oyunu seviye atladıkça sizi daha da içine alacak, basit bir aksiyon oyunu olmaktan çok uzak bir tasarım ve içeriğe sahip dikkate değer bir oyun.

    

   

Etiketler: Rakion oyna, Rakion indir, Rakion hile,

Diğer Güncel Haberler