SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Pokemon Go ‘da Neden Hep Zubat ? Iste cevabi !

Kisa sürede milyonlarca kullaniciya ulasan Pokemon Go 'da neden hep karsimiza Zubat çikiyor ? iste cevabi !
7/26/2016 5:07:17 PM


Çocukluğumuzun unutulmaz çizgi dizisi Pokemon, biz zamanlar bizleri evimizden çıkarmazken, şimdi bizi sokak sokak dolaştırıyor !


Poke toplarını sürekli Zubat için kullanan ve bu durumdan bir hayli şikayetçi olan Pokemon Go oyuncuları burada mı.. Neden Zubat sıklıkla karşımıza çıkıyor ? işte bunun cevabı sonunda açıklandı.


Pokemon Go ‘da şuan için ve ileriki zamanlarda bu sayının iki katına çıkacağı, birbirinden farklı özelliklere sahip 151 Pokemon mevcut. 151 Pokemon arasından sürekli Zubat ve Rattata ‘nın görülmesinin tek nedeni ise Nadirlik Seviyesi sisteminin bulunması.


Nadirlik Seviyesi, pokemonların ne kadar değerli olduğunu belirliyor. Değerli pokemonlara nadir rastlıyorsak, o pokemonun nadirlik seviyesi yüksektir. Nadirlik seviyesi düşük olan, pek bir değeri bulunmayan pokemonlarla sık karşılaşmamızın nedeni bu.


App Store ‘da şimdiye kadar en çok indirilen uygulamar arasında birinci sıraya yükselen Pokemon Go, henüz Türkiye ve bir kaç ülke için android markette aktif değil. Kısa süre içerisinde açılması bekleniyor.


Eğer Pokemon Go ‘da hızlı bir yükselme göstermek ve birbirinden harika özelliklere sahip olmak istiyorsanız Ata Game güvencesiyle uygun fiyatlı Poke Coins satın alabilirsiniz.


Etiketler: Pokemon Go, Pokemon Go Poke Coins, Ucuz Poke Coin Satin al,

Diğer Güncel Haberler