SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Pillars Eternity Nasil Oynanir?

Basarili bir firmanin ürünü olan Pillars Eternity, oldukça ses getiren bir oyundur. Oyunun oynanisi kolaydir ve kisa sürede oynanis sekli kavranmaktadir.
1/17/2016 1:58:16 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Başarılı bir firmanın ürünü olan Pillars Eternity, oldukça ses getiren bir oyundur. Oyunun oynanışı kolaydır ve kısa sürede oynanış şekli kavranmaktadır. Yapımcı ekip oyun çıkmadan tanıtımlarını yapmıştır, bu sayede oyunu öğrenmede ve oynamada zorluk çekilmemiştir. Oyun çıkmadan önce oynanış videosu yayınlanması, kitlelerin oyunu algılamasını kolaylaştırmıştır.

Irklar

Oyunda 6 çeşit ırk mevcuttur. Irkların 3 tanesi klasik olanlardır, 3 adet de oyuna özgü ırklar yer almaktadır. Bunlardan dilediğinizi seçerek oyunu oynamanız mümkündür.

Oyun nasıl ilerler?

Oyunda var olan ana hikaye mevcuttur. Ana hikaye oyuncuyu yönlendirir ve oyun bu şekilde ilerler. Oynanan karakterin geçmişi, yaptığı şeyleri oyun içi diyaloglar vesilesi ile öğrenmektesiniz. Gelecek için de yönlendirmeler ve diyaloglar baz alınmaktadır.

Gruplar

Karavana bir saldırı yapılır ve bu saldırı sonrası Calisca oyuncu olan karaktere eşlik eder. Bu karakter, geçici bir süreliğine sizin grup üyeniz olmaktadır. Başlangıç yapıldıktan sonra Calisca bırakılır. Dileğinize göre oyun grubunuzu 6’ya kadar genişletebilirsiniz. Orada tanıştığınız birilerini de kendi grubunuza dahil etmeniz mümkündür.Yen karakter

Oluşturduğunuz üyelikleri kendi istekleriniz doğrultusunda yapmanız mümkündür. Yani oyunun başta size sunmuş olduğu karakterle sınırlı kalmamaktasınız. Pilliars Eternity oyunu, tek başınıza bitirebileceğiniz bir oyundur. Grup oluşturma zorunluluğu bulunmaz, bu sayede oyunu tek başını bitirme şansı yakalanmaktadır.

Xp kasma

 Xp kasmak için grup olma zorunluluğu bulunmaz, ek olarak iyi xp kasmak için tek başına olmanız sizin yararınıza olacaktır. Grup oluşturmanın da kendi içinde iyi özellikleri bulunmaktadır.Kasılmak zor değildir, bunun için bir miktar pratik yapmanız yeterli olacaktır. Oyunun yönlendirmeleri vasıtasıyla savaşları öğrenebilirsiniz. Oyunda insan ırkı olduğu gibi yarı insan özellikli ırklar bulunmaktadır. Pilliars Eternity oyun, Orlan isimli yeni bir ırk da içerir.

Etiketler: Pillars Eternity hile, Pillars Eternity üye,

Diğer Güncel Haberler