SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

PewDiePie Oyunu Artik PC'de

Felix Arvid Ulf Kjellber, 1989 dogumlu Isveçli video oyun yorumcusudur. Felix Kjellberg, 2011 yilinda Chalmers Teknik Üniversitesindeki egitimine Youtube kariyeri için son vermistir ve PewDiePie kanalinin sahibi olmustur.
1/14/2016 8:13:00 PM

Felix Arvid Ulf Kjellber, 1989 doğumlu İsveçli video oyun yorumcusudur. Felix Kjellberg, 2011 yılında Chalmers Teknik Üniversitesindeki eğitimine Youtube kariyeri için son vermiştir ve PewDiePie kanalının sahibi olmuştur. Aynı zamanda PewDiePie, Felix Kjellberg’in takma adıdır ve 2014 yılının en fazla izlenen kanalı haline gelmiştir. Özellikle korku ve aksiyon video oyun türlerinde uzmanlaşmıştır. PewDiePie’nin kazandığı ödüllere bakacak olursak:

2013-Starcount Social Star Awards/ Sweden Social Star Award/Shorty Awards

2014- Teen Choice Awards

Eğer sizde bıkmadan PewDiePie’i severek izlemişseniz sevgilisi Marzia‘yı, köpekleri Maya ve Edgar’ı, düşmanı olan varilleri ve daha pek çok detayı da biliyorsunuz demektir. PewDiePie, ekrana doğru uzattığı yumruğu ile biten videolarıyla da ünlüdür. Şuanda ise Legend of the Brofist ile soluk  kesmeden izleyeceğiniz bir heyecana imza atmak için mobil oyunlarıyla da karşımıza çıkmaktadır. Oyunda CinnamonToastKen, Marzia, JackSepticEye, Markiplier, Cryaotic ve daha fazla karakter yer alarak YouTube yayıncıları seslendirmesiyle hayat bulmaktadır.

-          Oyunun satışa çıkışı

PewDiePie oyunu dünyada pek çok oyun sever tarafından severek takip edilen bir oyundur. Ürettiği video içeriği ile de milyon dolarlık gelir elde etmeyi başaran bu oyun, PC platformunda yer almayı da başarmıştır. PexDiePie oyunu PC çıkışı olabilmesi için geliştirilmiş olan PewDiePie: Legend of the Brofist oyunu iki boyutlu bir platformdur. PewDiePie: Legend of the Brofist oyununu iOS üzerinden 12,99 TL’ye, android üzerinden 15,49 TL’ye satın alabilmek mümkündür. Böylelikle YouTube fenomeni haline gelen PewDiePie: Legend of the Brofist oyunu, uzun zamandır beklenen mobil hali de satışa sunulmuş oldu. Aynı zamanda Steam üzerinden yayınlanan oyunda %100 resmi Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: PewDiePie oyna, PewDiePie hile,

Diğer Güncel Haberler