SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

PES 2016 Indirimde!

Futbol oyunlari diyince akla ilk gelen oyunlardan biride hiç kuskusuz PES’tir. Öyle ki gerek bilgisayarlarda gerekse playstationlarda rahatlikla oynayabildigimiz bu oyunun ülkemizde de oldukça fazla takipçisi bulunmaktadir.
1/14/2016 6:04:43 PM

Futbol oyunları diyince akla ilk gelen oyunlardan biride hiç kuşkusuz PES’tir. Öyle ki gerek bilgisayarlarda gerekse playstationlarda rahatlıkla oynayabildiğimiz bu oyunun ülkemizde de oldukça fazla takipçisi bulunmaktadır. Her sene, bir sonra ki serisinin merakla beklendiği oyun gerek simulasyon anlamında, gerek kolay oynanabilirliği ve en önemliside gerçeğe en yakın futbol oyunu olmasından dolayı rakipleriyle arasında ki farkı ortaya koymakta ve daha çok tercih edilmektedir.  Özellikle Konami patentli Winning Eleven serisinin temciliğini üstlenen PES son çıkardığı 2016 serisiyle de hem FIFA 2016’ya gözdağı vermiş hemde oyun olarak ne kadar yüksek seviyelere çıktıklarını ispatlamışlardır. PES 2016 ilk çıktığı zamanlarda oldukça yüksek bir fiyat ortaya sürmüş ve bu anlamda meraklılarını hüsrana uğratmıştır. Ülkemizde de durum bundan pekte farklı değildir.

PES 2016 İndirime Girdi

Ülkemizde ilk çıktığı zamanlar oldukça yüksek rakamlarla telaffuz edlien PES 2016 artık ideal fiyatlarına çekilmekte ve taliplerini de arttırmaktadır. Konami’nin en sevilen oyunlarından olan PES artık uygun fiyat ve paket içerikleriyle çok daha avantajlı. 2016’ya doğru yaklaştığımız ve 2015 yılının son demlerini tattığımız şu dönemlerde adeta bir yılbaşı sürprizi mayetinde sevindirici bir haberle gelen PES bundan böyle PlayStation Store’da sadece 89 TL. Sevenleri adına oldukça mutluluk verici bir haber olmasının yanında sağlayacağı kolaylıklarda yanında adeta hediye olacak. Nedeni ise PES 2016’yı aldığınız anda size gelecek MyClub özellikleri.

Peki, nedir bu özellikler?

10 kurtarma öğesi

Oyuncu Kiralama (10 maçlık)- Neymar

UEFA.com 2014 yılının takımı

3 adet oyuncu sözleşmesi

10 hafta boyunca 10.000 GP

İşte PES 2016 indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatlarıyla bir kez daha sahada. PES başarısını bu şekilde devam ettirirse günümüzde ve gelecekte de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: pes 2016 indirim, pes 2016 güncelleme,,

Diğer Güncel Haberler