SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

PERFECT WORD Macerasi

Evren bir yumurtanin içinde öylece duruyordu. Ona sonsuz bir hiçlik ve derin bir sessizlik eslik ediyordu. Her yer karanliklar içindeyken Pengu( Pan Ku) kendini gösterdi.
1/12/2016 6:12:00 PM

Evren bir yumurtanın içinde öylece duruyordu. Ona sonsuz bir hiçlik ve derin bir sessizlik eşlik ediyordu. Her yer karanlıklar içindeyken Pengu( Pan Ku) kendini gösterdi. Ve yumurtanın kabuğunu kırarak dünyayı meydana geitirdi. Yumurtanın yükselip gökyüzünü oluşturan kısmı Yang, yerde kalarak yeri oluşturan kısmı da Yin'di. Yin dişi Yang erkekti. Böylelikle tamamladılar birbirlerini. İşte o meşhur Yin ve Yang figürünün dans eder biçimde iç içe geçmelerinin nedeni Çin mitinin özüne yerleşmiş olan bu hikayedir. Hatta bu ünlü Feng Shui felsefesinin de ilham kaynağıdır.  Çin Mitolojisinin temelini oluşturan bu anlatımın bağrından kopup oyun dünyasına bir yıldırım misali düşen Perfect Word oyunu, kozmik dengenin içindeki zıtlıkların savaşını, karanlık ile aydınlığın büyüleyici mücadelesini heyecanlı bir oyuna dönüştürüyor. Bu sıra dışı maceranın içine atlama çılgınlığını gelin birlikte yaşayalım;

   Perfect Word oyunu Pangu'nun dünyasında geçen Çin Mitolojisinin ilgi çekici yansımalarını içeren online bir oyun. Kendi efsanenizin sahibi olmaya hazırsanız bu oyun tam sizlik.

   Nerelerde savaşacaksınız?

Nerelerde savaşacaksınız sorusunun cevabı 3...Karada,denizde ve havada.

  Karakter ve sınıfların sahip oldukları seçenekler

Yürüyebilirsiniz,yüzebilirsiniz ve uçabilirsiniz. Doğal yetenekler ve özel ekipmanlar,yaratık çağırmak veya binek hayvanları kullanmak da cabası. Uçan yaratıkların yere doğru dalışa geçtikleri, şehirlerin yüzdüğü ve gizemli harabelerin merakları cezp ettiği fantastik bir dünyanın içinde olacaksınız.

  Yüksek detaylandırma fırsatı

  Oyun karakterlerini dilediğiniz gibi detaylandırabilirsiniz. Benzersiz karakterler yaratma fırsatını tanıyor olması oyunun öne çıkan taraflarından biri.

       Perfect Word oyununun kendine has çılgın aleminde evcil hayvanları eğitebilir onlara binip dilediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Ayrıca eşinizi kucağınıza alıp taşıyabilirsiniz. Romantik bir gezi yapabilir yada yorgun eşinize bir dinlenme fırsatı sunabilirsiniz. Bu eşsiz dünyanın tadını çıkarmanız dileği ile.       

Etiketler: Perfect Word oyna, Perfect Word hile, Perfect Word ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler