SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

OYUN INCELEME: FIRST ASSAULT

Tam adi Ghost In The Shell Stand Alone In the Complex Online First Assault olan oyun adindan da anlasilacagi üzere ünlü anime ‘Ghost In The Shell’ den uyarlanmistir.
1/7/2016 10:32:47 PMTam adı Ghost In The Shell Stand Alone In the Complex Online First Assault olan oyun adından da anlaşılacağı üzere ünlü anime ‘Ghost In The Shell’ den uyarlanmıştır. Free to play yani ücretsiz oynanan oyunlar yapması ile bilinen Nexon adlı firma tarafından yapılan oyunun türü Multiplayer First Person Shooter (çok oyunculu ve birinci şahıs nişancılı)’dır.

Oyunun Kurgusu

 First Assault oyununun kurgusu 2030 yılı Japonya’sında geçmektedir. Oyundaki asıl hedef; kötü niyetli siber teröristlerin toplumu yozlaştırma saldırılarına dur demek. Bunu yaparken de ‘Section 9’ adlı  elit bir askeri birliğin parçası olacaksınız.

Karakterler ve Özellikleri


Oyun içinde kullanıcağınız karakter, ısı hedefli drone’lar, kurulabilir taretler, term-optik kamuflajlar ve kızıl ötesi görüş gibi son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca ekipman geliştirme ve silah geliştirme seçenekleri de içermektedir. Bu özellikleriyle First Assault oyunu yenilikçi ve yüksek hayal gücü içeren bir oyun tecrübesi sunmaktadır. Online olarak oynanacak bu oyunda çeşitliliği arttırmak adına sekiz farklı oynanabilir karakter seçeneği sunulmuştur. Taktiksel bir oyun anlayışı gerektirecek oyunun yapımcı firması özellikle’SkillSync’ adlı içerik üzerinde durmaktadır. Bu özellikle ile oyuncular arası etkileşimi arttırarak gerçekçi bir savaş alanı deneyimi yaşatmak hedeflenmektedir. Tekli ve çoklu oyun modu seçeneği olan oyun , kendi Cyborg’unuzu istediğiniz gibi dizayn etme olanığını sunmaktadır.

Çıkış Tarihi


İlk olarak 2015 yılının Ekim ayında ‘Closed Beta’ yani kısıtlı erişim olarak yayınlanan oyun Aralık ayının 14’ünde ise erken erişime açılmıştır. Buna rağmen First Assault’un tam erişime ne zaman açılacağı hakkında kesin bir tarih yoktur. Fakat 2016 yılının ilk aylarında bu yenilikçi ve heyecan uyandıran oyunun tam sürümüne ulaşabiliceğinizi tahmin ediyoruz.Etiketler: Ghost In The Shell, First Assault oyna,

Diğer Güncel Haberler