SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

MLB 15: The Show Degerlendirmesi

10 yillik gelenek MLB 15:The Show ile devam ediyor. Halihazirda harika bir oyun olan serinin geçen yilki versiyonu MLB14: The Show oyununun üstüne çok büyük yenilikler vaat etmese de MLB15 küçük iyilestirmelerle yine oyun severleri etkilemeyi basardi
1/15/2016 8:26:00 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

10 yıllık gelenek MLB 15:The Show ile devam ediyor. Halihazırda harika bir oyun olan serinin geçen yılki versiyonu MLB14: The Show oyununun üstüne çok büyük yenilikler vaat etmese de MLB15 küçük iyileştirmelerle yine oyun severleri etkilemeyi başardı. Kaliteli görselleri, güçlü yapay zekası ve çeşitli oyun modlarıyla serinin bu yeni oyunu yine çok güçlü bir şekilde piyasada.

Grafikler

İlk olarak grafiklerden başlayacak olursak harika grafiklere sahip bir MLB 14'ün üstüne küçük iyileştirmeler yapılmış ve gerçek zamanlı mevsimsel güneş oyuna eklenmiş, bu da gölgeler konusunda gerçekçiliği daha da artıran etmenlerden. Ayrıca oyuncu modellemelerinde daha fazla ten rengi çeşidi gelmiş ve bunlar gerçekçiliğe daha da yatkın olmuş. Bir diğer geliştirilmiş özellik de seyirciler. Bu oyunda seyircilerin daha canlı olduğunu söylemek gerekiyor. Akılcı pankartlar, güzel bir olay olduğunda dansa başlamaları ve kötü bir olay olduğunda ıslıklamaları. Bu konudaki çeşitlilik gerçekten memnun edici seviyede. Ailelerin, arkadaşların, çiftlerin ve kombine sahibi seyircilerin ayırt edilmiş olduğunu da söyleyelim.


Oyun Modları

Geçen yılki oyunda bulunan tüm modlar bu oyunda da korunmuş ve iyileştirmeler yapılmış. İlk olarak, MLB15:The Show'da online oyun modunun büyük bir gelişim gösterdiğini söylemek gerek. MLB 14 oyununda lag sebebiyle online oyun modundan çok da fazla zevk alınamıyordu.

Tek oyunculu modlarda ise geçen yılki oyundan kayıtlı oyunlarınızı bu yeni versiyona aktarabiliyorsunuz.

Fantezi beyzbol modu eski oyunu göre daha basit hala getirilmiş ve bu da bu modu daha eğlenceli hale getirmiş gibi gözüküyor.

Genel Değerlendirme

MLB15:The Show beyzbolu mükemmel şekilde tecrübe etmek için harika bir oyun. Eski versiyonlarla benzer yönleri çok olsa da küçük iyileştirmelerle seri yine mükemmelliğini sürdürüyor ve piyasadaki en iyi beyzbol oyunu ünvanını da korumuş durumda.

 

Etiketler: MLB15:The Show oyna, MLB15:The Show ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler