SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Mitolojik Bir Kurgu: LAST CHAOS

Halen çig gibi büyüyen yapimcilarin yapmaya doymadigi oyunlar, oyunseverlerin yaratici fikirleriyle savas, animasyon, atlamali ziplamali ya da çiftlik kurma gibi oyunlar artik daha yetersiz kaliyor.
1/9/2016 10:14:00 PM

Halen çığ gibi büyüyen yapımcıların yapmaya doymadığı oyunlar, oyunseverlerin yaratıcı fikirleriyle savaş, animasyon, atlamalı zıplamalı ya da çiftlik kurma gibi oyunlar artık daha yetersiz kalıyor. Her geçen gün yeni bir oyun piyasaya düşerken artık oyuncuların beğenisini kazanmak da bir o kadar zorlaşıyor. Yine de oyun yapım şirketleri de durmaksızın çalışarak, gelişerek yeni kurgular yaratmaya devam ediyor. Ve bunların son noktası olmaya kesinlikle aday bir  var ki, Last Chaos. MMORPG tarafından piyasaya sürülen oyunda, heyecanı ve atraksiyonu sürekli yaşanıyor ve oldukça fazla takımlarla mücadele yapılabiliyor. Çok kısa sürede binlerce fanatiği bulunan oyun kendisini kanıtlamış gibi görünüyor.

 

Karakterler Hakkında

 

            Mitolojiden esinlenmiş Chaos evreninde, 5 farklı karakter sınıfları bulunmaktadır. Sinema dünyasını kasıp kavuran filmlerden etkilenerek, Titanlar, Karanlıklar Tanrısı Ares, Işık Tanrısı Apollon ve ölümsüz savaşçılar başlıca karakterlerdir. Bu ölümsüz karakterler Ares tarafından dünyaya Apollon’a karşı savaşmak için gönderilir ve oyunun en acımasız savaşçıları olarak oyunlar aleminde çoktan tanınmış durumdalar. Bunların yanı sıra Healer ve Elfler ‘de oyunda boy gösteriyor ve bu da oyunu daha da ilginç kılıyor. Fakat Elfler bilindiğinin aksine gücünü Tanrılar’dan aldıkları ölüleri diriltme gibi büyücülükle uğraşıyorlar.

 

Oyunun İçeriği Hakkında

 

            Daha önce de belirttiğimiz gibi oyun Karanlıklar Tanrısı Ares ile Işık Tanrısı Apollon arasındaki savaşa kadar uzanıyor. Adalet ve haksızlığa karşı yapılan bu savaşı konu alan Last Chaos oyununda, önce Knight’lar kendi aralarında bir mücadeleye giriyor ve oyun böylece oldukça görkemli başlıyor. Tam da bu noktada Mage adında karakterler ortaya çıkıyor ve bu karakterler sürekli taze bir yaşamla hayatlarını idam ettirebiliyorlar bu sebeple de yaşamı yenilemek için sürekli büyücülük yapıyorlar. Kısacası hem tarihten esinlenmiş senaryosuyla hem de karakterlerinin fantastik boyutlarda olmasıyla oyunseverlere doyumsuz bir haz yaşatmayı başaran nadir oyunlar arasına girdi bile. 

Etiketler: Last Chaos oyna, Last Chaos indir, Last Chaos ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler