SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Mangir Kart Nedir Nasil Kullanilir

Mangir Kart Nedir nasil alinir nasil kullanilir güvenlimidir. Ögreneceksiniz.
1/16/2016 1:37:51 PM

Mangırkart online oynanan oyunlarda kullanılan bir ödeme yöntemi ve sadece bu platformda geçerli bir para birimidir.  Mangır Kart sahibi olmak için yapmanız gereken gerçek fiziki paranızla aynı miktarda  ve 5TL, 10TL, 50TL gibi seçeneklerle Mangırkart Kodu satın almaktır. Satın aldığınız miktarlardaki Mangır Kart kodlarını kredi kartınıza yada banka hesap bilgilerinize hiç gerek olmadan online oyun sitelerinde  kullanabilir, ödemenizi rahatça yapabilir, bu sitelerden güvenli bir şekilde oyun ve oyun kodu satın alabilirsiniz.  Mangır Kart Binlerce oyunu bünyesinde barındıran Steam'de de geçerlidir.  Yani Steam’dan yapacağınız herhangi bir işlem için ödemenizi rahatlıkla Mangırt Kartla yapabilirsiniz.

Mangır Kartla Nasıl Ödeme Yapacaksınız?

Online oyun sitesinde ödeme yapacağınız online oyunda ödeme şeklini MangırKart olarak seçtikten sonra karşınıza açılan pencerede belirtilen kutucuğa 16-haneli Mangır Kart PİN kodunuzu girin ve devam edin. Bütün işleminiz bu kadar.  Ayrı ayrı her ödemenizde birden fazla Mangır Kart PİN kodu kullanabilirsiniz.Mangır Kart Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

Satın almış olduğunuz Mangır Kart ilk kullanma tarihinden itibaren iki yıl boyunca geçerlidir. Aynı şekilde hiç kullanılmayan Mangır Kart’ta son kullanma tarihine kadar geçerlidir. Bununla birlikte her karta göre farkli koşullarda uygulanabilir.

Mangır Kart Ödemelerinde Ek Masraf Varmı?

Kesinlikle hayır. Mangır Kart ile yaptığınız ödemelerde gizli yada açık herhangi bir ek masraf yoktur. Oyun Platformunda satın aldığınız ürün ya da hizmetin değeri neyse Mangır Kart'ınızdan o kadar kredi çekilecektir.

Mangır Kart Güvenlimi?

Mangır Kart online oynanan oyunlarda süratli, kolay ve güvenli ödemeye çok önem veriyor. Mangır Kart %100 güvenli bir ödeme sistemidir.  Fakat bununla birlikte Mangır Kart PİN Kodunuzu dikkatlice korumalı, gerek  telefonla, gerek e-posta ile ya da başka herhangi bir şekilde PİN kodunuzu başkaları ile paylaşmamalısınız.

Mangır Kart Satış Noktası olarak Atagame’den de 7/24 güvenli bir şekilde Mangır Kart satın alabilir. Steam başta olmak üzere tüm oyun platformlarında %100 güvenli ödeme yaparak ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

Atagame Farkıyla Mangır Kart Satın Al >>
Etiketler: mangir kart al, mangir kart nedir, mangir kart satis noktasi,

Diğer Güncel Haberler