SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

League of Legends'ta Kullanici Paneli Degisiyor!

League of Legends RP'leri Atagame'de!
7/22/2015 11:07:25 AM

League of Legends, son gelecek olan güncelleme ile kullanıcı panelini değiştirerek, oyun alanını kapamayan ve oyuncuların rahatlıkla kullanabileceği sade bir arayüz hazırladı.


Ekran ortasına yerleşen bilgiler sayesinde, görüş alanınızı direkt ortaya vererek, yeteneklerinizi daha rahat kullanmanızı sağlıyor.

Yeni harita üstündeki güncelleme ile, takım arkadaşlarınızı anlık olarak nerede olduklarını, gank'e gelip gelmediklerini, hangi lane'de neler yaptığını, düşman saldırısı durumunda mevcut sağlığının eksildiğini, öldüğünde ise tekrar doğma süresini rahatlıkla görebileceğiz.

Burada ise Tab tuşunun oyun içinde ne kadar işe yaracağını göreceğiz; gelen güncelleme ile Tab tuşuna bastığımızda iki takımın oyuncularını, dilediğimiz gibi yatay olarak dizebiliyoruz.

Yeni skor tablosunda ise, almış olduğumuz eşyaları, bedellerine göre sıralayarak, hangi oyuncunun ne satın aldığını ve ne kadar hasar verebileceğini rahatlıkla tahmin edebiliyor ve oyunu buna göre senkronize edebiliyoruz.

Bir diğer özellik ise takımların kuleleri, onları da skor panosunda görebiliyoruz.


Güncellemelerin yanı sıra, ek olarak da Şampiyon ve Kostüm İndirimlerinin devam ettiğini söyleyelim;

İndirimli Kostümler:

Gizli Ajan Miss Fortune: 975 487 RP

Savaş Ustası Xin Zhao1350 675 RP

Siren Cossiopeia520 260 RP

İndirimli Şampiyonlar:

Rek'Sai975 487 RP

Trundle: 880 440 RP

Udyr: 585 292


Riot Games RP fiyatlarını görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için AtaGame'e hemen üye ol, online oyunlarda bedava E-pin çekilişine katıl!

Etiketler: rp satin al, lol güncelleme, lol rp satin al,,

Diğer Güncel Haberler