SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

League of Legends: Devler Efsanesi

League of Legends sizlerin her türlü oyun anlayisinizi derinden degistirebilecek bir oyun ve eglenceyi doruklara ulastirabileceginiz bir dünya vaad ediyor.
1/11/2016 5:21:00 PM

League of Legends sizlerin her türlü oyun anlayışınızı derinden değiştirebilecek bir oyun ve eğlenceyi doruklara ulaştırabileceğiniz bir dünya vaad ediyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın sizlerle keyifle ve de kimi zaman hırsla birbirinize kitlenmenizi sağlayan, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız anlar yaşatıyor. Genel olarak takım çalışmasına yatkın olan fakat sizin bireysel oyununuzun eksik kaldığı yerlerde takımınızı tamamen bir yük altına sokmanız demek olur. Ama sizin gözlerinizdeki ateş bütün takımınızın kötü oyununa karşı tek başınıza galibiyeti sırtlayabilirsiniz ve bu ender insanların arasına katılabilmek sizlerin oyun sahibi firmanın oluşturduğu turnuvalarda profesyonel takımlara mesela Beşiktaş gibi takımlara katılabilirsiniz.

 

Gel gelelim League of Legends sistem özelliklerine gelecek olursak;

Minimum:

İşletim sistemi:Windows XP, Win7 veya Vista

İşlemci: 2GHz Ram:Win XP için 1GB Win7/Vista için 2GB RAM

Gerekli Boş Harddisk Alanı:8 Gb Sabit disk alanı

Ekran Kartı:Shader2.0 destekli ve Directx 9.0c destekli ekran kartı

Standart:

İşletim Sistemi: Windows XP, Win 7 veya Vista

İşlemci: 3 GHz Ram:Win XP için 2GB RAM, Win7/Vista için 4GB RAM

Gerekli Boş Harddisk Alanı:12GB Sabit disk alanı

Ekran Kartı: GeForce 8800 veya eşdeğeri GPU Directx 9.0c destekli 512+MB ekran kartı

 

Oyun birçok açıdan kullanıcılara güzel ve yaşatılmamış tecrübeler yaşatmaya devam ediyor. Oyun içerisinde Aram, Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk vb gibi haritalarda farklı oyun bölümleri ile farklı tecrübeler yaşatarak sizleri zevkten 4 köşe yapıyor. League Of Legends birçok farklı ülkelerden oynanmasına rağmen oyun oynanış ve kafa rahatlığı bakımından Eu West daha hoştur. Sizleri oyun içerisinde bulunan kullanıcı panelleri görebileceğiniz en sade şekilde yapılmış ve kontrolü sizlere sunulmuştur. Oyun ayar ara yüzü ise kullanıcıların rahatlığı için ve daha çok profesyonelliğe yatkın adaylar için göz atılması gereken bir menü.

Etiketler: League of Legends oyna, League of Legends hile,

Diğer Güncel Haberler