SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Kung Fu ile Uzakdogu Sanatlarina Yolculuk

Erkeklerin çok severek oynadigi Kung Fu, uzak dogunun havasini yasatan uzak dogu dövüs oyunudur. Uzun bir süre yogun emekler sonucunda gelistirilmis ve oyun motoru sistemiyle çalisan bir oyundur.
1/10/2016 11:09:00 PM

  Erkeklerin çok severek oynadığı Kung Fu, uzak doğunun havasını yaşatan uzak doğu dövüş oyunudur. Uzun bir süre yoğun emekler sonucunda geliştirilmiş ve oyun motoru sistemiyle çalışan bir oyundur. Pek çok özelliği kendisinde barındıran bu oyunu, gelin yakından tanıyalım.

·        Türkiye'nin ilk Uzak Doğu Savaş Sanatları oyunu

Türkiye'nin ilk uzak doğu dövüş sanatları ARPG tarayıcı oyunu olma özelliğini taşımaktadır. Oyunda muhteşem savaş sanatlarını bulabilmeniz mümkün. Şuan en iyi tarayıcı oyunları arasında yer almayı başaran Kung Fu oyununu oynarken, aynı zamanda Uzak doğunun meditasyon ve içe yönelme ruhunu da oyunda hissetmeniz mümkün.

·        Kung Fu, oynayanları bin yıl öncesinde yaşanan savaş ortamlarına götürüyor.

Uzak doğu' da bin yıl önce yaşanan savaş ortamlarını mı merak ediyorsunuz? O zaman bu oyunda bunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu oyun ile uzak doğu kültürü hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilmeniz mümkün.

·        Kung Fu ustası olmaya ne dersiniz?

Uzak doğu oyunu olan Kung Fu oyununu oynamaya başladıktan sonra, savaş sahneleri , uzak doğu kültürü gibi pek çok vazgeçilmez unsurunu kendinizle bütünleştirmeniz mümkün. Bir süre sonra Kung Fu ustası olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Dövüş ustası olduğunuzda, oyunda sevilen bir dövüş sanatçısı ve halkın sevdiği birisi olacaksınız.

·        Oyun yöntemleri ve grafikler oyunda keyfi 2'ye katlıyor.

Oyunda pek çok oyun yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemle arasında; hareketlilik, entrika, keyif, dövüş sanatları ve cesaret bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde, korkusuz ve hızlı olabileceğiniz gibi, efsanevi bineklere de sahip olarak dövüş ustalığınızı sergileyebilirsiniz. Entrikaları da düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz gibi, insanların iyiliği için de kullanarak kahraman olabilirsiniz.

·        Cesaret ve zeka ile hiç bilmediğin bir dünyada hayatta kalmayı öğrenebilirsin.

Hiç bilmediğin bir Uzak doğu savaş ortamındasın ve cesaret ve zekan ile bu ortamda hayatta kalmak için mücadele vermek zorundasın. Kung Fu oyununda, efsane olmaya hazır mısın?

Etiketler: kung fu oyna, kung fu indir, kung fu ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler