SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

KUMPARADAN KAZANCINIZ ARTIYOR

Her alisverisinizde kazandiginiz KumPara puanlarla katildiginiz çekilisler disinda dilediginiz zaman "KumPara"lariniz ile alabildiginiz ürnlerimiz arasinda artik 1 ve 5 Türk Lirasi degerinde site bakiyesi de mevcut.
11/29/2014 1:21:01 PM
Her alışverişinizde kazandığınız KumPara puanlarla katıldığınız çekilişler dışında dilediğiniz zaman "KumPara"larınız ile alabildiğiniz ürnlerimiz arasında artık 1 ve 5 Türk Lirası değerinde site bakiyesi de mevcut.

Alışverişlerinizden kazandığınız KumPara puanlarınızı artık Bu sayfada bulunan ürünlerden birine ya da dilerseniz 1 Lira ya da 5 Lira değerinde AtaGame site bakiyesine çevirebilir ve hesabınıza artı bakiye olarak ekleyebilirsiniz.

Buı site bakiye kodları ile dilerseniz hesabınızdaki eksik tutarı tamamlayabilir ve kazançlı çıkabilir, dilerseniz de arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye ederek onların da KumPara avantajlarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

KumPara fırsatları ile tanışmak ve oyun oynarken kazançlı çıkmak için alışverişinizi AtaGame'den yapmanız yeterli. Durmayın, KumPara fırsatları sizi bekliyor.
Etiketler: kumpara,kumpara harcama,kumpara çekilis,

Diğer Güncel Haberler