SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Konami ve Metal Gear

Metal Gear macerasi ünlü Lapon firmasi Konami tarafindan 30 Temmuz 1998 yilinda Play Station 1’le baslamistir. Oyunun senaryolarini ve yapimini üstlenen kisi ise Hideo Kojima ve Yoji Shinkawa adli tasarimcilardir.
1/12/2016 11:10:38 AM

Metal Gear macerası ünlü Lapon firması Konami tarafından 30 Temmuz 1998 yılında Play Station 1’le başlamıştır. Oyunun senaryolarını ve yapımını üstlenen kişi ise Hideo Kojima ve Yoji Shinkawa adlı tasarımcılardır. Bu günlerde ise oyunun yenisi oyun severlerin beğenisine sunuldu. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'un devam niteliğinde olan oyun raflarda yerini aldı.

 

            Karakterler

Gear Solid V: The Phantom Pain oyunundaki ana karakterlere değinirsek Snake(Big Boss), her zamanki karizma karakterimiz olarak en son oyunla bağlantılı olarak dokuz yıl komada kaldıktan sonra kaldığı hastaneden kaçmasıyla Diamond Dogs'u kurar. Bir başka karakter ise Ocelot 1964 yılından beri ne işler içerisinde olduğu bilinmiyordu. Kazuhira Miller(Kaz)1974 ten beri Big Boss'un sağ koludur Big Boss'un onu kurtarmasıyla oda Diamond Dogs'a katılıyor. Kadın bir Sniper olan Quiet kendine ait bir takım özel güçlere sahip. Huey Emmerich Solid Snake oyunlarından tanıdığımız Otacon'un öz babasıdır. Skull Face, kendisini ilk Ground Zeroes'da gördük ve gerçek kimliği şu ana kadar bilinmiyor.

Konusu

Oyun diğer metal gear oyunları gibi gizlilik üzerine kurulmuş bir oyundur. Phantom Pain sayesinde seri büyük bir değişikliğe uğrayarak açık oynanışa sahip oldu. Afganistan topraklarında geçen macerada oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları özgürce kullanma imkânı sunuyor. Gizlilik üzerine kurulan bir oyun olduğu için yapısı da ona göre tasarlanmış. Oyunda gizli hareket edebilmek için her türlü araç gereci kullanarak düşmanlarınızı farklı yönlere çekerek ilerlemek mümkün. Yapay zekâ geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Geriye sadece Konami’nin yeni oyunu Gear Solid V: The Phantom Pain dünyasına girmek kalıyor.

 

           

 

Etiketler: Metal Gear Solid V oyna, Metal Gear Solid V hile,

Diğer Güncel Haberler