SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Knight Online ORION Sunucusu Geliyor!

Uzun bir süredir birçok oyuncunun büyük merakla bekledigi, yeni Knight Online Orion sunucusu 27.01.2015 Sali günü sabah saat 10:00'da sizlerle!
1/24/2015 11:02:35 PM

Knight Online ORION Geliyor!

Uzun bir süredir birçok oyuncunun büyük merakla beklediği, yeni Knight Online Orion sunucusu 27.01.2015 Salı günü sabah saat 10:00'da sizlerle!

NttGame Resmi Açıklaması

Asgard sunucusunun ardından zorunlu OTP'li ikinci sunucumuz olacak olan Orion sunucusunda da, tamamen güvenilir bir Knight Online deneyimi sizleri bekliyor. OTP sistemini kullanmayan ve Orion sunucusunda oynamak isteyen oyuncularımızın, OTP sistemini aktif olarak kullanmaları gerekmektedir. Hesap-eşya çalınmalarının önüne geçen bu sistem sayesinde, Asgard ile birlikte yeni açılacak olan Orion sunucusu da size eğlenceli bir Knight Online deneyimi sunacak!


* OTP Sistemine nasıl üye olurum?", "OTP programını nereden indirebilirim?", "OTP programını nasıl kullanırım?" gibi sorunlarınızın ayrıntılı cevaplarına ulaşmak için AtaGame sitesini ziyaret edin.

*OTP Sistemini mobil telefonlarınız üzerinden de kullanabilirsiniz! OTP Sisteminin mobil telefonlar için kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen AtaGame sitesini ziyaret edin.


Orion Şövalyelerine İyi Oyunlar Dileriz...

Knight Online Orion Gold ve Epin'leri Ntt Games Yetkili Satış sitesi.


Etiketler: Knight-Online-orion-ORION,knight sunuculari,knigt online,

Diğer Güncel Haberler