SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Karahan Online Hakkinda Her Sey

MMPORG kategorisinde kullanicilara tamamen Türkçelestirilmis olarak sunulan ve online oyun dünyasinin yükselen yildizi olan Karahan Online devasa yapimi ile kullanicilarin kullanimina sunuldu.
1/9/2016 9:56:58 AM

MMPORG kategorisinde kullanıcılara tamamen Türkçeleştirilmiş olarak sunulan ve online oyun dünyasının yükselen yıldızı olan Karahan Online devasa yapımı ile kullanıcıların kullanımına sunuldu. Çıkmadan önce rakiplerinin gerisinde kaldığı etkisinin yeterince büyük olmayacağı yönünde olan görüşler oyunun piyasaya sürülmesiyle ortadan kalktı ve kolay kontrolü, görevleri, hikayesi ve grafikleriyle kendini kısa sürede kanıtladı. Ve birçok oyuncunun alışkanlıklarını değiştirerek diğer online oyunları terk edip kendine bağladı.

                GÖREVLERİ YERİNE GETİR VE İLERLE

                Oyun içerisinde görevleri tamamlayarak tecrübe elde etmek, pvp yapma, aile kurmak, takım kurmak gibi online oyunların klasik özellikleri barınıyor. Savaşların özellikleri olarak da savaşların üçe ayrıldığını kilit nokta savaşı, 24 saat zamanlı savaşlar gibi savaşlarla konumum elde eden savaşçının daha fazla tecrübe puanı elde edeceği savaşlar vardır. Karahan Online için de yer alan 3. Ve son savaş stili de oyunu en özel kılan faktörlerdendir. 3 saatlik zaman dilimi içinde 4 kavmin mücadele ederek güç kazanacakları ve düşman kavmin kutsal taşlarını alacakları savaş stili var.

                KAVİMLER VE TERCİHLERİ

                Online oyunların yabancı kavim isimleri tanıdık olmayan özelliklerinin aksine Türk kavminin isimleri ve özelliklerini yansıtan karakterleri ile daha tanıdık ve bilindik bir oyun oynama seçeneğine sahipsiniz. Karahan Online kavimleri arasında muhteşem ejder, azgın pars ve azametli yılan arasında tercih yaparak oyuna başlayacaksınız. Yaptığınız seçimden sonra Gök kavmine geçmek için 113 level olarak tarif edebileceğimiz Uzaman 33 seviyesinde olmanız gerekmektedir. Bu kavmin özelliği ittifak noktası olan en güçlü kavim olarak nitelenebilir. Doğayla barışık bir kavim olan muhteşem ejderler tercihi yapabilecekken, çift bıçak, topuz ve pala gibi silahları olan azametli yılan tercihi yapabilirsiniz. Azgın Pars kavmi de sinirli ve agresif özellikleri ile öne çıkmaktadır. 

Etiketler: karahan online üye ol, karahan online ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler