SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Kahkahanin Perde Arkasi: Singed

Gülmek en güzel ilaçtir ya da baska bir deyisle, kahkaha giren eve doktor girmez.
9/4/2015 11:18:18 AM

Taaaa 5.13 Yama Notları’nın yayınlandığı sıralarda, Adalet Meydanlarının en zehirli şampiyonu Teemo’da, ehem, affedersiniz, yani Singed’de yaptığımız şu küçük değişiklik dikkatinizi çekmiş olabilir:

“Singed bir hedefi tutup savurduğunda otomatik olarak gülecek!”

Bu %100 gerekli ve son derece önemli güncelleme, kalite analisti Joe “ManWolfAxeBoss” Lansford’un başının altından çıktı. Gecelerden bir gece, yarasaların bile uykuya çekildiği bir saatte, ilham perilerinin uyutmadığı Lansford’un aklına zehir gibi (Singed’in zehri) bir fikir gelmiş:

“Dakikadaki kahkaha sayısının Singed becerisinin en iyi göstergesi olduğunu bilmeyen yoktur. Singed oynamaya yeni başlayanlar bazen bunu kavramakta güçlük çekebiliyor. Dolayısıyla bu, daha iyi oynamalarını kolaylaştırmak için harika bir değişiklik olur diye düşündük (bu ifadenin sadece küçük bir kısmı şaka değil). Beceriye tabii ki önem veriyoruz ama bunun yanı sıra Singed oyundaki en güzel kahkahalardan birine sahip ve Tut Savur zaten mantık sınırlarıyla dalga geçen bir yetenek. Düşünsenize, sırtında dev gibi bir bidon taşıyan cılız mı cılız bir adam; ayı, çocuk, iblis demeden önüne geleni tutup sağa sola savuruyor! Bence Runeterra kazan, siz kepçe arasanız bile bu kadar güzel bir eşleşme bulamazdınız. Bütün bunlar bir yana, Singed benim ana şampiyonum. Kendi kendime dedim ki “Singed oynayanlar ne istiyor? Ben ne istiyorum? Daha fazla kahkaha tabii!”

Singed tutkunları da hak verecektir: Gülmek en güzel ilaçtır ya da başka bir deyişle, kahkaha giren eve doktor girmez.

Signet'ın birbirinden farklı skinleri ile daha fazla kahkaha atmak için tıklayın! :D

Etiketler: league of legends, lol, Rp satin al,,

Diğer Güncel Haberler