SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Just Cause 3 ve Bomba Görevleri

Square Enix ekibi serinin üçüncü oyunu olan Just Cause 3 ü aralik ayinda piyasaya çikardi. Son derece etkili efekt ve grafiklere sahip oyunda kendinizi oyunun içinde hissedeceginizin garantisini verebiliriz.
1/11/2016 11:16:29 AM

Square Enix ekibi serinin üçüncü oyunu olan Just Cause 3 ü aralık ayında piyasaya çıkardı.  Son derece etkili efekt ve grafiklere sahip oyunda kendinizi oyunun içinde hissedeceğinizin garantisini verebiliriz. Özellikle patlama efektleri oldukça dikkat çekici.

Karakter bilgisi

                İkinci oyundan sonra ana karakter  Rico Rodriguez Medici’ye geri dönüyor.  Ama hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Di Ravello adında bir diktatör ortaya çıkmış ve tüm Medici’yi zalimce ve baskıyla yönetmektedir. Diktatöre isyan eden küçük bir grup süper kahramanımız Rico’yu görünce yardım istemiş ve tabiki kahramanımız onların bu isteğini geri çevirmemiştir.  Macera da böylece başlar. Hikaye eski oyunlarda olduğu gibi görevler üzerinden gitmektedir.  Görevleriniz Di Ravello’nun kontrolündeki  kasaba ve askeri üsleri ele geçirip isyancılara teslim etmek.  Ele geçirmek için yapmanız gereken ise kasabalarda diktatörün heykellerini, megafonlarını ve karakollarını ; askeri üslerde ise elektrik santrallerini ve yakut depolarını havaya uçurmak, yok etmek.

Oyun hakkında genel bilgi

                Bombalar ve patlamalar üzerinde kurulu oyunda ölmek gerçekten zor.  Ekran mermilerle ve bombalar dolsa dahi hiçbir yeriniz kanamadan savaşmaya devam edebiliyorsunuz. Oyunda gerçeklik ana kriterlerinizdense Just Cause 3 pek size göre değil.  Ama aradığınız sınırsız aksiyon ve heyecan ise kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Oyun hakkında her şey

                Oyunda devasa bir harita mevcut. Yolculuklarınızı kara, deniz veya hava aracınızla yapmakta tamamen özgürsünüz.  Tabi Just Cause hayranlarının özel ulaşım aracı kanca (grappling hook) bu seride de unutulmamış.  Kancayla hem daha hızlı hem de daha eğlenceli şekilde bir yerden başka yere gidebilirsiniz.  Kancanın kullanımıyla kendinizi örümcek adam gibi hissedeceksiniz. Kancayı nasıl kullandığınıza gelirsek, önce kancayla kendinizi yüksek bir yere çekiyorsunuz, yeteli hıza ulaşınca paraşütünüzü açıp ilerleyebiliyorsunuz.  Bir an önce oyuna başlayıp bir yerleri bombalamaya ne dersiniz? 

Etiketler: Just Cause 3 oyna, Just Cause 3 indir, Just Cause 3 ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler