SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Just Cause 3 Oyun Inceleme

Açik dünya temali oyunlar deyince aklimiza ilk gelen oyun serilerinden biridir Just Cause. Square Enix ve Avalanche Studios tarafindan gelistirildi ve oyun severlerin begenisine sunuldu.
1/9/2016 5:08:00 PM

Açık dünya temalı oyunlar deyince aklımıza ilk gelen oyun serilerinden biridir Just Cause. Square Enix ve Avalanche Studios tarafından geliştirildi ve oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Oyunun ilerleyişini tamamen oyunu oynayanların hayal gücüne bırakılmış durumda. Oyunun teması açık dünya ve aksiyon tarzında. Oyunda yaratıcılığın ve yıkımın sınırlarını sonuna kadar zorluyorsunuz.

Just Cause 3, Just Cause serisinin devamı niteliğinde ve Just Cause 2 oyununun kaldığı yerden devam ediyor. Oyunun diğer serilerinde olduğu gibi ana karakterimiz yine Rico Rodriguez ve onu kontrol ederek oyunu oynuyoruz.

Oyunun konusunun ana teması ise bir baş kaldırı. Bağımsızlığın bir zamanlar kol gezdiği topraklar olan memleketine geri döndüğünde işlerin artık öyle olmadığını ve zalim bir diktatör tarafından yönetildiğini görünce dayanamaz ve kolları sıvar.

Just Cause 2’de çok beğenilen Rico’nun paraşüt ve kanca özellikleri, bu oyunda da bulunmakta. Bu özelliklere ek olarak Rico’nun bir özelliği daha bulunuyor. O da Wingsuit özelliği. Ayrıca Just Cause 3, çeşitli ek güncellemeler ve paketlerle de desteklenmeye devam ediyor ve edecekte.

Jast Cause 3 açık dünya temalı aksiyon oyununda ayrıca, Just Cause 2 oyunundaki haritaya benzeyen ve 400 mil boyutunda olan, oyunun tamamını kapsayan bir harita bulunmakta. Yani oyunun haritası 400 mil büyüklüğünde. Oldukça büyük ve gayet yeterli derecede ayrıntılı.

Just Cause 3 Oyun Puanları

Bazı oyun inceleme şirketleri tarafından yapılan oyun puanları aşağıda bulunmakta. Bu puanlar oyunun her yönüyle incelenmesiyle oluşturulmuştur.

 

-        Gamespot -> 10/8

-         IGN -> 10/8

-         Polygon -> 10/8.5

Just Cause 3 Hangi Platformlarda Çalışmakta?

Just Cause 3, açık dünya temalı aksiyon oyunu, PC, Playstation ve Xbox One platformlarında çalışmakta.

Etiketler: Just Cause 3 indir, Just Cause 3 oyna,

Diğer Güncel Haberler