SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Heroes of Newerth TR Incelemesi

Heroes of Newerth oyunu, takimlar halinde oynanan ve temeli karsi takimin ana üssünü yok etmek olan bir oyundur.
1/7/2016 11:51:00 PM

-          Oyun Hakkında

Heroes of Newerth oyunu, takımlar halinde oynanan ve temeli karşı takımın ana üssünü yok etmek olan bir oyundur.  Oyunda takımlar takımlar en fazla 5 en az 1 kişiden oluşmaktadır. Watchtower, Darkwood Vale 3v3 ve Forests of Caldavar olmak üzere 3 harita bulunmaktadır. Forests of Caldavar haritası en çok oynanandır.  Haritada ana üsleri birbirine bağlayan yukarı, orta ve aşağı olmak üzere 3 koridor bulunmaktadır. Her koridorda 3 tane koruma kulesi bulunmaktadır. Koruma kuleleri, kendisine yaklaşan düşmanlara saldırı gerçekleştirmektedir. Oyunda “creep” adı verilen destek birlikleri bulunmaktadır. Creepler öldürüldüğü zaman altın kazanılmaktadır.

-          Oyundaki Karakterler

Her bir oyunda bir adet karaktere sahip olunabilir. Karakterlerin yükselmesi creep öldürerek, düşman karakterleri öldürerek, kule ve bina yıkarak sağlanmaktadır. Karakter ölümü gerçekleştiğinde iyileşme havuzunda dirilirler.

-          Oyunun İçeriği

Heroes of Newerth oyunu maçın uzunluğuna göre kısa, orta ve uzun oyunlar olmak üzere üçe ayrılır.

Kısa oyun, 1-8 seviye arasında bulunan oyundur. Bu seviyede, creepleri öldürdüğünüz için paralarını ele geçirir ve yetenek puanınızı arttırırsınız. Kendi creeplerinizi öldürmeniz, düşmanınızın altın kazanmasını engeller. Yetenek puanları da bağlantılı olarak minumum seviyeye gelir.

Orta oyun dediğimiz kısım, 8-16 seviye arasındaki oyundur. Burada ki amaç, daha fazla altın kazanmaktır. “Farming” olarak adlandırdığımız düşman öldürmek için çalışırsınız. Bunu sağlamak için ormandaki creepleri öldürmeniz gerekir. Düşmanlara “gank” olarak adlandırdığımız toplu saldırı yapmanız gerekir.

Son olarak uzun oyun dediğimiz kısım, 16. seviyeden sonraki oyundur. Burdaki amaç, daha fazla altın kazanmak için oyun sırasında sahip olduğunuz eşyaları güçlendirmek ve takım olarak saldırı yapmaktır.

 Heroes of Newerth TR versiyonuyla, bu zevkli oyunun tadını çıkarın.

 

 

Etiketler: Heroes of Newerth oyna, Heroes of Newerth indir,

Diğer Güncel Haberler