SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Hero Online Hakkinda Merak Edilenler

Konusunu gerçek hayatin efsanelerinde alan Hero Online Qin Shi Huang ‘in Çin’de meydana gelen kaos ve karisikliklara son vermesini konu edinir.
1/6/2016 8:03:00 PM

Konusunu gerçek hayatın efsanelerinde alan Hero Online Qin Shi Huang‘ın Çin’de meydana gelen kaos ve karışıklıklara son vermesini konu edinir. Gökyüzünün Oğlu olarak bilinen Qin Shi Huang’ın ölümü ile dünya karanlığa boğuldu ve karanlığın içinden 12 şeytan çıktı. Bu şeytanlarla mücadele eden ve halkın kahramanı olan gizli savaşçının mücadeleyi kazanmasının ardından yeniden 12 şeytanın dünyayı ve cenneti tehdidi söz konusu oldu. Yeni bir kahraman geldi ve umutlar yeniden yeşerdi.

Hero

Oyunda yer alan dört kahraman (hero) Hero Online oyunun 4 temel karakterinden oluşuyor. Bu karakterlerden birincisinde Zarif Gizemci, diğeri Keskingöz’dür. 3. hero Amansız Kılıçtır. Son kahraman ise Gökyüzünün Denetçisi’dir. Bu kahramanları seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Evcil Hayvan Sistemi

Hero Online oyununda evcil hayvan sistemi ikiye ayrılmıştır. Bu ayrım binek hayvanlar ve saldırı hayvanları olarak ikiye ayrılmıştır. Diğer RYO’lardan ayrılan bu yönü ile tercihinize göre bu seçimi yapma hakkınız var.

KOSTÜM VE ZIRHLAR

Kullanıcı dostu kostüm seçenekleri sadece dış görünüşü değil aynı zamanda yüz ve saç yüzeylerinde de değişiklik imkânı sağlıyor. Kahraman üzerinde yapacağınız kostüm ve zır değişiklikleri ile dış görünüm kadar teknik özellikler de değişmektedir.

Silahlar

Aynı silahın farklı versiyonları ile değişik özelliklere sahip olacaksınız. Zehirli silah versiyonu bulunan bu seçeneklerde ateş açan silah seçenekleri de vardır.  Zehir temalı bir görünüm için zehir saçan silahlarla donanabilir.

Skiller

Hero Online oyununda bir oyuncunun beceri kitaplarını konumlandırabileceği 10 değişik bölme vardır. Bu beceri kitaplarının her biri bir amaca yönelik olarak durmakta ve yeri gelince kullanıma açılmaktadır. Oyun içerisinde oyuncunun becerilerini artırması için ustalık, bilgelik ve güç gibi diğer seçenekler de bulunmaktadır.

 

Etiketler: Hero Online, Evcil Hayvan Sistemi, Qin Shi Huang,

Diğer Güncel Haberler