SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

HALO 5: Guardians Güncellendi

Halo 5: Guardians oyunu bir efsaneye dönüsen Halo serisinin piyasaya sürülen son ve en iyi oyunu diyebiliriz. 27 Ekim tarihinde piyasaya çikan oyun takipçilerinin büyük bir talebiyle karsilasti ve kisa sürede oldukça popüler oyunlar arasina girdi.
1/6/2016 4:10:45 PM


  Halo 5: Guardians oyunu bir efsaneye dönüşen Halo serisinin piyasaya sürülen son ve en iyi oyunu diyebiliriz. 27 Ekim tarihinde piyasaya çıkan oyun takipçilerinin büyük bir talebiyle karşılaştı ve kısa sürede oldukça popüler oyunlar arasına adını yazdırdı. Oyunun yapımcılarından oyunu takip edenlere ve oyunu satın alanlara sevindirici haber,  Halo 5: Guardians’a yapılan güncelleme ile geldi.

Oyunun çıkış tarihinden sonra güncelleme yayınlamayan yapımcılar, bu güncelleme ile oyuna birçok özellik katacaklar.

                Halihazırda Halo 5: Guardians oyunu birçok özelliğe ve detaya sahip. Bunlara örnek vermek gerekirse, oyunda 24 kişinin aynı anda oynayabileceği Warzone bölümü ve 8 kişinin birbirleri ile mücadele edebilecekleri Arena bölümü multiplayer oyun severler için oldukça iyi bir özellik olarak göze çarpıyor. Ayrıca serinin diğer oyunlarından farklı olarak eklenen co-op modu ile 4 kişi senaryo modunda oyun oynayabiliyorsunuz. Senaryo moduna değinmek gerekirse, bu mod oldukça iyi ve bitirmesi zaman alan bir hikayeyi barındırıyor. Bitirmesi yaklaşık 12 saat alan senaryo modunda 117 parça ve 13 saklı kafatası bulunuyor.

                Halo 5: Guardians’ın güncellenmesinin ardından gelen özellikler şöyle:

·         İlk olarak göze çarpan en önemli eklenti şüphesiz Forge modu. Bu mod ile oynayacağınız haritaları kişiselleştirmeniz ve 1700'e kadar yeni obje ekleyebilmeniz mümkün. Ayrıca bu güncelleme özelleştirdiğiniz haritaları dostlarınızla da paylaşabilmenizi sağlıyor.

·         Yeni güncelleme ile ayrıca oyuna 4 yeni harita eklendi. Bu haritalardan birisi Warzone modu, diğer üçü ise Arena modu oyunları için eklenmiş durumda.

·         Halo 5: Guardians’ın bir diğer yeniliği, eklenen yeni silah, strateji ve zırhlar oldu. Oyuna iki farklı zırh seti ve iki farklı oyun stratejisi eklendi. Ayrıca 20'den fazla yeni silah ile oyunun keyfi daha da artacağa benziyor.

 

Etiketler: HALO 5: Guardians , güncelleme,

Diğer Güncel Haberler