SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

H1Z1’e Iki Farkli Sürüm Gelecek

Dünyaca ünlü oyuna ayri özelliklerde ve mod seklinde iki farkli sürüm geliyor.
2/11/2016 4:14:52 PM

Daybreak Studios tarafından geliştirilen ve DayZ ’den sonra en beğenilen hayatta kalma oyunu olan H1Z1 ilgili değişik bir o kadarda ilginç haberlerle Atageme olarak karşınızdayız.


Daybreak Studios ’tan gelen açıklamaya göre H1Z1 ’e iki farklı sürüm gelecek ve bu sürümler oyunu 16 Şubat 2016 tarihine kadar satın alan kullanıcılara ücretsiz sunulacak. Duyurulan bu iki sürüm adeta mod gibi olacak. İlk sürümün adı H1Z1: Just Survive.  H1Z1: Just Survive ’de  klasik açık dünya, hayatta kalma, craft ve inşa üzerine yoğunlaşmış bir H1Z1 modu olacak ve yepyeni  oynanış dinamiklerini barındıracak. Fiyatı 19.99$ olarak belirlendi. Çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi.İkinci mod ise  H1Z1: King of the Kill adıyla sunulacak.  H1Z1: King of the Kill, aşamalı multiplayer bir mod olacak ve  “Battle Royale’’  tarzında bir çok oyun modunu içerecek.  Önümüzdeki yaz çıkacak olan bu mod 19.99$’a satılacak.  Ayrıca bu modda, hayatımıza hızlı bir şekilde tekrardan giriş yapan Mikro Ödemeler yer alacacak.


Duyurulan bu iki H1Z1 sürümü Pc, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor.  Bu iki sürüme ücretsiz sahip olmak için  acele edip 16 Şubat tarihine kadar H1Z1 satın almanız gerekiyor. Dilediğiniz saatte  Atagame üzerinden çok uygun fiyatlara H1Z1 satın alabilirsiniz.  Satın alım işleminizin hemen ardından Atagame hesabınıza kumpara puan eklenecek. Kumpara puanlarla ister dilediğiniz farklı bir oyunu başka hiç bir ücret ödemeden alabilir yada dilerseniz  birbirinden değerli hediyelerin çekilişlerine katılabilirsiniz.  


Cazip Fiyatlarla H1Z1 CD Key Satın Al >>

Cazip Fiyatlarla H1Z1 Steam Gift Satın Al >>Etiketler: H1Z1 yeni sürüm, H1Z1 oyna, H1Z1 CD key,

Diğer Güncel Haberler