SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Gameforge Try E-Pin Hakkinda Merak Edilenler

Oyun dünyasinda ödeme ihtiyacina dönük olarak da yeni uygulamalar kullanima sunuldu. Bu uygulamalarin özel seçeneklerinden biri olan Gameforge TRY E-Pin sanal ödemelerinizi hizla ve güvenle yapabileceginiz seçenekler sunuyor.
1/5/2016 9:53:00 PM

Oyun dünyasında yaşanan değişiklikler e-ticaret dünyasında yaşanan değişmelerle birleşince sanal alışverişin güveni hızı ve kullanışlılığı konusunda yeni soru işaretlerini beraberinde getirdi. Oyun dünyasında ödeme ihtiyacına dönük olarak da yeni uygulamalar kullanıma sunuldu.  Bu uygulamaların özel seçeneklerinden biri olan Gameforge TRY E-Pin sanal ödemelerinizi hızla ve güvenle yapabileceğiniz seçenekler sunuyor.

TEMİN ETMEK İÇİN

Gameforge TRY E-Pin almak için öncelikle tedarikçi sitedeki profilinizde limit olması gereklidir. Eğer bakiyeniz yoksa öncelikle yükleme yaparak bakiyenizi hazır hale getirmelisiniz. Bu işlemden sonra online olarak 7/24 Gameforge TRY E-Pin alabilirsiniz. Bu noktada alacağınız e-pin size teslim edilecektir. Teslim aldığınız e-pini siparişlerim sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

NASIL KULLANILIR?

Profilinizden alışveriş yaparak aldığınız e-pini nasıl kullanacağınıza da değinecek olursak, bu kodu Gameforge oyunlarında rahatça kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Kullanmak için öncelikle oynadığınız oyunun web adresine girmelisiniz. Sonrasında giriş yaptığınız oyunun sayfasında almak istediğiniz ürünü seçip ödeme işlemi sırasında sahip olduğunuz e-pini kullanarak işleminizi tamamlayacaksınız.

GAMEFORGE TRY E-PİN NERELERDE KULLANILIR?

Tarayıcı oyunları statüsünde olan şu oyunlarda Gameforge TRY E-Pin kullanabilirsiniz. Hellbreed, Ikariam,  Gladiatus, BattleKnight, BiteFight, Galaxywars, Drivals, Europe1400, Travian, Katsuro, KingsAge, Tanoth, RageClaw,  OGame, WarpFire, tar Trek:Infinite Space ve WildGuns oyunlarında sahip olduğunuz epini kullanabileceksiniz.tarayıcı oyunlarında kullanabileceğiniz bu e-pini işletim sistemi tabanlı oyunlarda da kullanabileceksiniz. Bu oyunlar, Elsword, Cabal, 4Story, NosTale, Air Rivals,  Sphira: Warrior'sDawn ve  Wizard10 olarak sıralanmaktadır.  Bu oyunlarda eğlencenin anahtarı olan e-pini kullanarak sanal dünyada yeni maceralara yelken açabilir heyecanlı oyunlarınızı daha kapsamlı ve değişik boyutla hale getirebileceksiniz. Oyunlarınızda hem kendinizle hem de rakiplerinizle gireceğiniz rekabet bu ödeme seçeneği sayesinde sizin için daha avantajlı hale gelerek daha büyük güç kazanacaksınız.

 

Etiketler: Gameforge Try E-Pin, gameforge try e-pin oyna,

Diğer Güncel Haberler