SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Football Manager 2015

Gençlik yillarimizin, geceleri basinda sabahladigimiz, kalem, kagit sürekli notlar alip takimimizi nasil daha iyi yerlere getiririz durmadan düsünüp durdugumuz, sinav dönemi gelse de oynamaktan asla ama asla vazgeçemedigimiz bir oyun.
1/5/2016 7:04:00 PM

Gençlik yıllarımızın, geceleri başında sabahladığımız, kalem, kağıt sürekli notlar alıp takımımızı nasıl daha iyi yerlere getiririz durmadan düşünüp durduğumuz, sınav dönemi gelse de oynamaktan asla ama asla vazgeçemediğimiz oyunun, her sene olduğu gibi bu senede üstüne koya koya, tek rakibi kendisi olduğu piyasada, yine de kaliteden asla ödün vermeyen bir yapım. Football Manager.

Football Manager 15 Artılar/Eksiler

     Evet, yukarıdaki paragrafta oyunu baya bir övmüş olabilirim ama bu yine de bazı şeyleri eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmiyor tabi ki de. Yeri geldiğinde kötü yanları da söyleyelim ki, güzel bir oyun oynama imkânı bulalım.

-         Football Manager serilerinin en büyük problemidir yüz sorunları. Hala da bir çözülmüşlüğü yok. Bu seneki oyunda da hal aynı tas aynı hamam.

-         Bu seneki oyunda gözümüze ilk çarpan şey; menülerin değişmiş olması. Daha sade ve basit bir görüntüye kavuşmuş menüler. Keşke Sports Interactive, menülere verdiği şu özeni, oyuncu yüzlerine vermeyi başarsa. Biz oyuncularda çok mutlu oluruz hâlbuki.

-         Bir diğer değişiklik maç motorunda. Uzun bir aradan sonra iyi bir motor sunmuşlar bizlere. Ama arada sırada garip garip şeyler olmasa çok daha iyi olabilir ama. İnşallah düzeltirler.

-         Son olarak da kalecilere değinmek istiyorum. Sports Interactive’nin çözüm bulmadığı veya bulmak istemediği konulardan biri. O kadar bariz hata yapıyorlar ki. Artık alıştık bir zaman sonra. Ama maç motorundaki görüntülerini de biraz daha özenli davranabiliriz.

Football Manager 2015 Sistem Özellikleri

-         İşletim sistemi olarak Windows 7/8

-         İşlemci olarak İntel Core 1.6 Ghz

-         Ram bellek olarak, 1 GB

-         Ekran kartı olarak, Nvidia GeForce FX 5900 Ultra

-         Bilgisayarda 3 GB boş alan

-         DirectX sürümü ise 9

 

Etiketler: Football Manager 2015 , football manager oyna, ,

Diğer Güncel Haberler