SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Euro Truck Simulator

EURO TRUCK ciddi bir ilgi çekmesiyle beraber özelikle erkek çocuklarinin asiri derece merakli oldugu büyük araba sürüs keyfini çok iyi bir sekilde yansitmistir.
12/30/2015 9:54:12 AM

 

Keyifli Şoförlük Deneyimi

  EURO TRUCK ciddi bir ilgi çekmesiyle beraber özelikle erkek çocuklarının aşırı derece meraklı olduğu büyük araba sürüş keyfini çok iyi bir şekilde yansıtmıştır. Bugüne kadar birçok şeyin simülatörü yapılmasıyla beraber oyunu bu özelliği ile gerekli özenin gösterildiği ve tüm çalışma ekipmanlarının birebir gerçeği yansıttığı bilinmelidir. Bunların dışında kamyonculuk simülatörü farklı ve bir o kadar da etkileyici bir görünüm sunmasıyla beraber farklı bir deneyim sunuluyor.

   Euro Truck Genel Özelikler

  Tanımlamak gerekirse kısaca tır ya da kamyon taşımacılığı olarak belirtebiliriz Truck Simulator için. Buna benzer oyun oynayanlar bu duruma yakından anlayacaktır ki birçok işlev neredeyse aynıdır. Bu oyunda farklı ülkeler ve geniş araç seçenekleri ve ciddi manda emek harcanmış görsellik ve beklentinin yüksek tutulması sonucunda emekle eş değer kaliteli bir yapım ortaya çıkmaktadır. Bu oyunda Avrupa kıtası tercih edilerek daha geniş bir alan yayılacak bir ortam oluşturulmuştur. Oyunun girişinde bir Avrupa haritası ile karşılaşılıyor ve bölge seçip gerekli yerden oyuna başlıyoruz. 100000 EURO bütçe ile bir tır alınıp oyuna başlama şansını yakalıyoruz.

   Farklı Açılardan Simülator
 

 Oyunun genelinde hakim olan şoförlük ve gerekli olarak kullanılan harita neticesinde ciddi bir karşılaştırma yapıp bölgeleri kıyas yapıp gezebiliyoruz. Genel olarak farklı firmalara ait depolardan mallar alıp bir başka yere götürüp işlemi tamamlarken içinde bulunduğumuz simülasyon deneyimi bize adeta gerçek bir tır içindeymiş hissi veriyor.

   Genel olarak kullanılan Euro Simülator oyun deneyimi ile gerekli işlemler yapılırken gerekli olan malların nerden nereye aktarılacağı sizin takip becerinize kalmasıyla beraber malların zamanında teslimi için gerekli yol düzenlemeleri ve zaman takip sistemi çok önemlidir. Böylelikle oyun geliştirilmiş yapısıyla ve araçların iç donanımıyla farklı bir deneyim yaşatmaktadır.

 

Etiketler: euro truck simulator oyna, euro truck simulator indir,

Diğer Güncel Haberler