SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

En Iyi Online Oyunlar

En çok oynanan ve en çok sevilen online oyunlar 2015 listesi. En çok oynanlarda ilk sirada her zamanki gibi League of Legends var
6/13/2015 3:36:33 PM

 En İyi Online Oyunlar

İnternetin hızla hayatımıza girmesi ile birlikte artık eğlence kavramı da birçok kişi için Online oyun oynama olarak sınırlandırılmıştır. Bir çok kişi gün içerisindeki stresini online oyun oynayarak atmaktadır. Hatta bir kısım insanlar da online oyun oynayarak başarıya ulaştıktan sonra birtakım farklı yöntemlerle gelir bile sağlama noktasına gelmiştir.

Bir oyunun kaliteli sınıflandırmasına girebilmesi için sadece kolay oynanıyor olması yeterli değildir. Oyunun grafiklerinden müziklerine, online oynandığı sırada kişiyi strese sokmaması ve bilgisayarları yavaşlatmaması gibi birçok detay da göz önünde bulundurulmaktadır.

Online Oyun dünyasının hızla büyüğü günümüzde bizde sizlere bu makalemizde birkaç En İyi Online Oyunlar sıralamasına girebilecek oyun tavsiyesinde bulunacağız.

League of Legends : Son 2 yıla damgasını vurdu desek yeridir. Stratejiye bağlı olması, kısa süren savaşlar, takım oyunun herşeyden önce geldiği bu oyunun dünya üzerinde milyonlarca seveni var. Karakter sayısında sürekli artış ve karakterlerin farklı özellikleri olması bu oyunu cazip kılıyor. League of Legends oynayan bir oyunsever olarak 2 seneden bu yana başka bir oyundan bu kadar zevk almadım. Karakterinizi seçin ve oyuna başlayın

Legend Online ; tarayıcı tabanlı bir oyundur. Bilgisayarlara yükleme gerektirmez. Pratikliği açısından geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Ayrıca oyunun dnya genelinde eş zamanlı olarak çevirim içi oynanması da oyuna ayrı bir güzellik katar.
Oyuna giriş yaparken Savaşçı, Okçu ya da Büyücü karakterlerinden birini seçersiniz ve fantastik bir dünyada var olma mücadeleniz başlar. Oyun grafikleri oldukça renkli ve kalitelidir.

Point Blank; Silahlara meraklı olan kişilerin sıklıkla tercih ettiği online bir savaş oyunudur. Garip bir galakside geniş alalarda savaşmak yerine bu oyunda nişancı tarzı bir mücadele verilir. Counter Strike tarzına yakındır. Bu oyunu farklı kılan ise serverlar üzerinden giriş yapılmasıdır.

SilkRoad ; Online oyun severlere Joymax oyun firmasının adeta bir armağanı olarak değerlendirilebilir. Mucizevi bir oyuncu kitlesine sahip olan bu oyun hızla kendini geliştirmeye ve hayran kitlesini artırmaya devam etmektedir. Oyunu bu denli sevilen yapan ise gerçeği ile birebir bir harita üzerinde onanıyor olmasıdır.

Diğer en iyi online Oyunlar sıralamasını ise ; Knight Online; Metin2, Diablo serisi, Wolf Team, World Of Warcraft şeklinde özetleyebiliriz.

Etiketler: online oyunlar, online oynlar 2015, en iyi online oyunlar,

Diğer Güncel Haberler