SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

En iyi 10 Mobil Uygulama

Sizler için Android ve iOS karisik en iyi 10 Mobil uygulamayi siraladik !
8/27/2016 2:07:47 PM

En iyi 10 Android Mobil Uygulama


Her geçen gün yüzlerce android uygulama çıkıyor ve bazılarının güvenliği pek yüksek olmadığı gibi, işe yarama olasılığı da verilen vaadler kadar olamıyor. Bu nedenle siz kullanıcılarımıza özel en iyi 10 Android mobil uygulamayı sıraladık !


1- Prisma


Listemizin ilk başında Prisma yer alıyor. Prisma, iOS uygulamasından sonra Android’e ücretsiz olarak geçiş yaptı ve tüm sosyal medyayı adeta bir sanat fuarına çevirdi ! uygulama fotoğraflarınızı birbirinden harika efektleri ile değiştiriyor.


Yalnız uygulama efektleri kendi sunucusu üzerinden aldığından internet bağlantısı ile çalışıyor.
2- TuneIn Radio


Elli binden fazla kanal sayısı ile radyo dinleyicilerinin en gözde uygulaması Tuneln Radio, Android ve iOS platformları için şuanda indirilebilir durumda.


Uygulamada yerli yabancı bir sürü radyo kanalı bulunuyor ve sadece uygulamayı açıp radyo dinlemekle sınırlı kalmıyor. İstediğiniz saatte istediğiniz radyo kanalını açmak ve kapatmak için zaman ayarı kurabilir, sorunlu radyo kanallarını rapor edebilir, detaylı arama ve kişiye özel radyo önerileri alabilirsiniz.


Ayrıca CNN ve Fox gibi haber kanallarının yanı sıra ulusal radyo kanallarını dinleyebilirsiniz Ancak bunun için internet bağlantısı şart.


3- Swiftkey Keyboard


Sürekli reklamını gördüğünüz ancak kullanmaktan çekindiğiniz android klavye uygulaması, swiftkey keyboard, kullanıcılarına tam anlamıyla özgür bir klavye kullanımı sunuyor.


Yüzlerce tema, ayarlanabilir boşluklar ve daha fazlası !


4- Görüşme Kayıt - ACR


Bir görüşmede çok ince bir detayı kaçırdınız mı ? dert etmeyin ! ACR android uygulaması ile tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, dilerseniz bulut depolama sistemi ile telefonunuzda yer kaplamadan tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz.


Uygulamanın standart ve pro sürümü mevcut. Kısıtlı kullanımdan kurtulmak ve görüşmelerinizi en ufak detayına kadar kaydetmek istiyorsanız pro sürüme belli bir ücret karşılığı geçebilirsiniz.
5- Google Duo


Google Duo ! son zamanların en popüler uygulaması haline gelen duo, bir görüntülü arama uygulaması. FaceTime uygulamasına gerçek bir rakip ! görüşmelerinizi kaliteli ve kesintisiz gerçekleştirmek istiyorsanız Google Duo’yu hemen kullanabilirsiniz.


Uygulama Android ve iOS marketlerde indirilmeye açık.


6- Runtastic


Spor yapıyorsunuz, veya spor hayatına başlamak istiyorsunuz öyle mi ? o zama nhemen Runtastic ‘i indirin !


Koşu, yürüyüş ve diğer spor aktivitelerinin kaydını otomatik olarak tutabilir, kendinize özel yürüyüş rotası çizebilir ve android wear ile akıllı saatiniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.


Uygulamanın lite ve pro sürümleri mevcut. Lite ile kısıtlı özellikler, pro ile uygulamanın sunduğu tüm özellikleri ve ayrıcalıkları kullanabilmeniz mümkün.7- Google Drive


Telefonunuzda depolama alanı azaldı mı ? hemen buluta geçin ! Google drive indirerek 15GB’a kadar tüm dosyalarınızı orada tutabilirsiniz. Fotoğraflar ve video dışında bütün dosyalarınızı orada depolayabilir ve belirlemiş olduğunuz diğer kullanıcılar ile dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.


Eğer 1.99 Dolar öderseniz tam 100 GB Bulut depolama alanına sahip oluyorsunuz. Welcome to Cloud system !8- Traffic Rider


Android’in ilk çıktığı zamanlardan bu yana sürekli oynadığımız Traffic Racer, Traffic Rider ile tekrar karşımızda ! ancak bu sefer araba değil motor kullanıyoruz.


Her geçen gün artan ve şuanda 24 farklı motor çeşidi ve özelliği ile ön plana çıkan, FPS görünümü ile daha fazla heyecan yaşatan bir mobil oyun.


9- Online Kafa Topu


Tamamen yerli yapım olan Online Kafa Topu, şimdi tüm dünyaya açıldı ! anlık yüzbinlerce oyuncu ile tek bir sahada birbirinize gol atmaya çalışıyorsunuz. Ancak işin eğlencesi, özelleştirilebilen karakterimiz ve ekstra oyun içi skill’ler. Eh, bol heyecanlı turnuva modlarını da unutmayalım !


Online Kafa Topu için hemen AtaGame'e özel promo kodunuzu alın !10- Houzz


Eviniz için yeni bir mobilya satın alacaksınız ve nasıl duracağını tahmin edemiyor musunuz ? işte Houzz bu anda devreye giriyor !


Seçtiğiniz veya beğendiniz mobilyayı mobil cihazınızın kamerası üzerinden evinize sanal olarak yerleştirebilir ve satın alabilirsiniz.


Kapı, pencere, dolap ve saat gibi onlarca ev eşyasını dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz… Houzz geçtiğimiz yılın en iyi mobil uygulaması seçildi.


Sizler için seçtiğimiz mobil uygulamalar şimdilik bu kadar.


Hemen yılların verdiği tecrübe ve %100 Güvence ile oyun cd key ve e-pin kodu satın almak istiyorsan AtaGame ile tam zamanı ! indirimli fiyatlar ve Kumpara puan ile ücretsiz oyun elde etme ayrıcalığı seni bekliyor.


Etiketler: En Iyi Mobil Uygulamalar, Google Play TL, iTunes Gift Card,

Diğer Güncel Haberler