SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Eloa

Hack&Slash oyunlari daha az kurgulanmis veya daha çok aksiyonlastirilmis oyun türüdür. Oyun içerisinde herhangi bir ayrim yapmadan karsilasilan bütün yaratiklar öldürülür. Ayrica oyun içerisinde konusmalarda sadece görev alinacagi zaman gerçeklesir.
12/29/2015 8:43:00 PM

HACK&SLASH OYUNU ‘’ELOA’’

HACK&SLASH OYUNLARI NEDİR?

Hack&Slash oyunları daha az kurgulanmış veya daha çok aksiyonlaştırılmış oyun türüdür. Oyun içerisinde herhangi bir ayrım yapmadan karşılaşılan bütün yaratıklar öldürülür. Ayrıca oyun içerisinde konuşmalarda sadece görev alınacağı zaman gerçekleşir.

                HACK&SLASH OYUNLARI İÇERİSİNDE EN İYİLER?

Hack&Slash oyunlar denince elbette akla Diablo 3, Smash Online, Anarchy Reigns, Path Of Exile ve Eloa gibi oyunlar gelmektedir. Başlıca isimleri sayılan oyunlar az çok bilinmektedir ancak son olarak bahsi geçen Eloa Hack&Slash bu güçlü rakipleri karşısında acaba ne derece etkinlik gösterebiliyor.

                ELOA

Güney Koreli bir yayıncı şirket olan WEBZEN tarafından piyasaya sunulan Eloa güçlü rakiplerinin oluşturduğu ve sunduğu ekran özelliklerinden çok iyi ve güzel bir görünümle karşımıza çıkmaktadır. Eloa’yı tasarlayan WEBZEN oyuna ‘’üçlü aksiyon’’ demektedir. Bunun nedenini ise şöyle açıklamaktadırlar; Eloa’nın oyun içerisinde ki savaş sırasında tarzınızı değiştirmenize yani savaş sırasında farklı stillere yönelmenize müsaade ediyor olması. Bu sayede savaşırken size sunulan üç farklı dövüş stilinden istediğinizi seçebilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Ayrıca Eloa size oyun içerisinde bambaşka alternatifler daha sunmaktadır. Örneğin; Oyun içerisinde 5 farklı sınıf ve 4 farklı ırktan istediğinizi seçiyor ve safınızı belli etmiş oluyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde size ortalama bir görevden ziyade, PVP savaşları, zindan savaşları, evcil hayvan ve çeşitli kostümler sunuluyor. Yaratılmış bu olağanüstü dünyada tek hakim olabilmek adına amansız bir mücadele içerisine girişeceksiniz. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan bu fantastik oyunda ürkütücü kasabalar görmekle kalmayıp çok değişik karakterlerle de karşılaşma olanağına erişeceksiniz. Oyun içerisinde ki alışverişlerinizi ise Atagame’den yaptığınız takdirde yaşayacağınız oyunun adrenalinden ziyada sizin için oluşacak kumbarada puan kazanımı sağlayacaksınız.

Yapacağınızı alışverişlerinizden edineceğiniz kumpara puanlarınız ile ister oyun içi ürünler alabilir isterseniz de çekilişe katılarak çeşitli hediyeler kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Görüldüğü üzere dünya üzerinde ki hack&slash oyun fırtınası içerisinde kendine bol alternatifli ve oldukça da geniş bir yer edinmiş olan Eloa hızla online oyun piyasasında gelişerek ilerlemektedir. Bulunduğu kategori gereği güçlü rakiplerle mücadele içerisinde olan Eloa oyununu diğerlerine nazaran neden tercih etmemiz gerektiğini sebepleri ile birlikte anlatıp göstermeye çalıştık. Ücretsiz olması gibi ekstra bir seçenek sunması, oyun içerisinde oyunculara sunduğu kolaylıklar olması, kolay oynanabilir ve keşfedilebilir olmasından dolayı Eloa oldukça rehavet görmektedir. Sizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve oluşturulan fantastik dünyaya hakim olma gayesindeyseniz bu oyunu muhakkak denemelisiniz. 

Etiketler: eloa nedir, eloa nasil oynanir, hack slash oyunlari, ,

Diğer Güncel Haberler