SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Elex

Elex game, harika bir bilin kurgu oyunudur. Birçok ülkede oynanmakta ve uzun süredir oldukça popülerdir.
12/26/2015 3:26:08 PM

Elex game, harika bir bilin kurgu oyunudur. Birçok ülkede oynanmakta ve uzun süredir oldukça popülerdir. Nordic Game isimli oyun şirketinin ürünlerinden bir yenisidir. Oyunun fazlası ile iddialı ve aktif olduğu görülür. RPG oyunudur ve kısa sürede kendini ispatlamıştır. Oyun, oldukça zorludur ve affedicilik oyunda yer almamaktadır. Oyunun 2016 yılında çıkacağı yetkililer tarafından belirtilmiştir. Yani oyun yeni yapılmaktadır ve belirtilen durumlara göre oldukça dikkat çekicidir. Haliyle oyunun kayda değer bir oyuncu kitlesi kazanması beklenir.

Karakterler

Oyunda yer alan karakterlerin bir kısmı orijinaldir ve özgündür, diğer bir kısmı ise farklılaşmış yaratıklar olmaktadır. Oyun esnasında bir takım seçimler yapılır, bunların zorlayıcı olması ise beklenen durumlardandır.

Oyuna dair

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalardan hareketle, oyunun çok cömert ve seçici olacağı bilinmektedir. Zorlu maceraların kısa süre içinde keyfe dönüşeceği biliniyor. Böylelikle oyun sektörüne adını yazdıracak bir oyun hazırlanıyor.

Oyunun hikayesi

Oyunun hikayesinin kıyamet sonrası bir dönemde geçeceği bilinmektedir. Elex oyun hikayesi, dünya sınırlarında gerçekleşir. RPG oyun severleri yakından ilgilendiren bu oyunun hikayesi ile de dikkatleri üzerine çekeceği aşikardır.

Oyun tanıtımı

Henüz oyuna dair bir tanıtım videosu paylaşılmış değil. Fakat çalışmaların hız kazanması ile beklenen tanıtım videosu ve oyun görsellerinin açıklaması yapılacaktır. Oyunun güçlü bir ekip tarafından yapılıyor olması ve uzun süre önceden oyunun sektöre giriş yapılacağının belirtilmiş olması merakları artırıyor. Aynı zamanda beklenene göre oyunun ekran görüntüleri de kısa süre içerisinde yayınlanacaktır. Böylelikle oynayıcı kitlesi, oyunu daha açık bir şekilde tanıyabilecek ve oyunu oynamaya hazırlanacaktır.

Nasıl oynanır?

Elex yeni oyun PC, PS4 ve Xbox One üzerinden oynanan bir oyundur. Yani oyunu bu şekilde oynamak mümkündür.

Etiketler: elex oyna, online oyun, elex indir,

Diğer Güncel Haberler