SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Ejderhalar Dünyasi Oyunu Dragon’s Prophet

Dragon’s Prophet oyunu ciddi emeklerle hazirlanmis üzerinde özellikle grafik tasarimi ve ince etkileyici detaylar üzerinde gerekli bilgiler isiginda çalisilarak farkli bir tür oyun ortaya çikarmislardir.
12/23/2015 6:23:00 PM

Dragon’s Prophet oyunu ciddi emeklerle hazırlanmış üzerinde özellikle grafik tasarımı ve ince etkileyici detaylar üzerinde gerekli bilgiler ışığında çalışılarak farklı bir tür oyun ortaya çıkarmışlardır. Oyun Tayvanlı ve Alman ortak yapımı bir ürünü olmaktadır. 

 Oyun Hakkında Genel Bilgiler

   Dragon oyunlarının genel tadı bazen çok sönük kalmaktadır. Kötü ve başarılı olamayan efektler ve grafik tasarımları oyunun kalitesini düşürmektedir. Bu oyunda olayların geçtiği evren bütünüyle ejderhalarla doludur. Her oyunda ve film de olduğu gibi çok eski ve bilgeler olduğu gibi çok küçük ve kötüler ve kalitesizlerde vardır. Bu evrende bir sürü ejderha olmasına rağmen bazıları çok eski kadim ejderhalar bazıları ise çok genç ve aynı türden görülebilecek olan benzer ejderhalardır. Bu oyunun ilgi kalitesi ülkemizde yüksektir. Çok ciddi oranda ilgi almıştır birçok oyunla karşılaştırılınca.

 

  Oyunun Özellikleri

Oyunun geneline bakacak olursak 4 ana ırk bulunmakla beraber oyunun genelinde az ırk bulunması sorun değil. Yapımcılar olayı açıklarken zaten yeter kadar kostümlendirilme olayları çok fazla böylece ince detaylarla bu durum yapılmıştır. Böylelikle aynı tarz karakter görülmesi pek mümkün olmamaktadır. Oyunda savaş mekanikleri oldukça fazla olmakla beraber çok hızlı ve akıcılık göstermektedir. Büyü yapılma işlemlerinin de hızlı ve etkileyici olması çok farklı bir görsellik katmaktadır. Otomatik olarak hedefleme bulunmasıyla beraber grafiklere ve çevre tasarımlarına çok iyi bir emek harcanmıştır. Bununla birlikte oyundaki savaşlar ve ejderhaların dünyası ve birliktelik farklı bir yapı oluşturmuştur.

  Oyunun Etkisi

    Dragon Prophet ciddi manada bir emek harcanarak yapılmıştır. Dünyada Almanca, İngilizce ve Fransızcaya çevrilmiştir. Türkçeye çevrilme durumu da vardır. Oyunun bu kadar tutulmasında da ücretsiz olmasının ciddi bir etkisi vardır.

Etiketler: Dragon’s Prophet oyunu, Dragon’s Prophet nasil oynanir,

Diğer Güncel Haberler