SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Ejder Yolu ve Dragon Knight Epinleri Artik Atagame'de

Çok genis bir oyuncu kitlesine hitap eden Ejder Yolu ve Dragon Knight Epinleri %100 güvenli olarak artik Atagame'de
1/20/2016 4:51:52 PM

Atagame 'de sevindiren haberler bitmedi. İşte yeni bir sürpriz.  Sala Game’in dünya genelinde çok geniş bir kitleye sahip oyunları olan Ejder Yolu ve Dragon Knight E Pin lerini artık Gamebayi güvencesiyle %100 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.


Ejder Yolu

Ejder Yolu Sala Game tarafindan oyunseverlere sunuldu. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteğide var. dahası bilgisayarınıza yükleme gereksinimi duymadan oynabileceksiniz. Tarayici tabanlı bu MMORPG Oyunu çok geniş kitle tarafından severek oynanıyor.

Ejder Yolu oyunu kara ejder isimli kötü ruhlu karakterin kendi nesli ile birlikte bütün insanligi yok etme planlarini konu edinen bir savaş oyunu. Yİne aynı şekilde bu oyunuda bilgisayarınıza yüklemenize gereksinim duymadan tarayiciniz üzerinden web tabanlı olarak oynayabilirsiniz. Oyunda düşmanı yine düşmanın silahı ile vurup yok etme mücadelesi vereceksiniz.

Ejder Yolu oyununa başlamadan önce cinsiyet seçimi yapıyorsunuz. Sistem tarafından belirlenmiş bir yeterlilik seviyesine ulaşınca artık sinif seçimi yapabiliyor, silahşör, kahin, avcı, büyücü ve şövalye olmak üzere değişik ve birbirinden farklı esya, silah ve yeteneklere sahip sınıflardan bir tanesine dahil oluyorsunuz.

Oyunun devamında karakterinizi gelistirerek kötülükle mücadelenizi baslatıyorsunuz.  Ana karakterinize ek olarak yardımcı karakterlerde elde edebilirsiniz. Göreviniz sırasında size yol göstericiler rehberlik ediyor ve yapacağınız görevleri söylüyorlar. Ejder Yolu oyununda kendinize ait ordu oluşturup savaşçılarınızı yeteneklerine göre konumlandırabilirsiniz. Oyundaki bütün amacınız kötülüğü durdurmak.

Dragon Knight

Dragon Knight’ta aynı şekilde bilgisayarınıza yükleme gereksinimi duymadan oynabileceğiniz tarayici tabanlı bir MMORPG oyunudur.

Şovalye: Kılıç ve kalkanı bütün donanımıdır. Saldırı ve savunma eyleminde oldukça başarılıdır. Dostlarını korumak için ölümü bile göze alabileceği söylenir.  Öncelikli olarak düşmanın zayıf noktasını belir ardından buna odaklanarak saldırır.  Antik ejderhalarla olan savaş sırasında korkusuz ruhuyla bulunduğu şehri canı pahasına da olsa korumaya yemin etmiştir.

Büyücü:  Büyücünün silah olarak kullandığı bir asası vardır.  Gerek grup gerekse hava saldırılarında çok güçlü saldırı kabiliyetleri vardır.  Esnek yapısıyla sihir saldırılarına tamamen odaklanır.  Antik ejderha ordusu ile savaşta sihir yetenekleri bulunduğundan dolayı en çok aranan sınıftır.


Çok Cazip Fiyatlarla Ejder Yolu E Pin Satın Al >>

Etiketler: ejder yolu, dragon knight, epin satin al, ejder yolu oyna,

Diğer Güncel Haberler