SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Efsane Oyun Metin2

Bilgisayar kullanicilarinin hiç süphesiz ki en sevdigi aktivitelerden biri de oyun oynamak. Hatta kimileri masa ya da dizüstü bilgisayar alirken oyun oynamak için yüksek performansa sahip olanlarini tercih ediyor.
1/17/2016 5:39:00 PM

Bilgisayar kullanıcılarının hiç şüphesiz ki en sevdiği aktivitelerden biri de oyun oynamak. Hatta kimileri masa ya da dizüstü bilgisayar alırken oyun oynamak için yüksek performansa sahip olanlarını tercih ediyor. Yaş kriteri gözetmeksizin herkesin tutkunu olduğu bir ya da birden fazla oyun var. Bunlardan en göze çarpanı ise özellikle Türkiye de sayısı hiçte hafife alınmayacak türden seveni olan metin2. Oyunun tarihi 2005’e dayanıyor. İlk olarak körede yayınlanmaya başlanmış daha sonra bir çok dilde sunumu gerçekleşmiştir. Avrupa da ilk olarak Almanya da yayımlanmıştır. Konusu

Metin2 bir savaş oyunu. Hikayesini uzakdoğudan alıp üç büyük imparatorluğun verdiği savaşı anlatıyor. Var olan imparatorlukların isimleri ise chunjo, jinno ve shinsoo imparatorlukları. Çeşitli krallıklar tarafından kurulan imparatorluklarda çeşitli yönetim şekilleri vardır.

 Karakterler

 Oyunun kilit noktası karakter seçimi. Oyuncu kendinin belirleyeceği ona uygun karakterleri seçerek oyuna başlıyor. Dövüş konusunda büyük rol üstlenen ve oyuncuların genelde en çok tercih ettiği karakter savaşçı, alanında profesyonel özelliğe sahip usta dövüşçü olarak da kabul edilen Ninjalar. Bir zaman sonra sihirli güçlere sahip olan ve bu konuda ustalaşan, savaşçılara karşı büyü yaparak karşısındakini etkisiz hale getiren sura. Mistik güçlere sahip tıpkı sura gibi sihir yapabilen ve artık ustalaşmış şamanlar ve tedavisi ya da kurtulma yöntemi olmayan bir virüse yakalanarak insan görünümünden uzaklaşarak iri yapılı kutlara dönüşen yaratık olan lycan, dövüşten kaçmadan korkusuzca dövüşürler.

 İlgi çekici özellikleri

Son derece güzel grafiklere sahip. Dil seçenekleri arasında Türkçe versiyonu olması ilgi gören alternatifleri arasında. Fantastik bir macerayı konu alması dolayısı ile de son derece sürükleyici. Kolay anlaşılan metin2 oyunu yapılan güncellemeleri ile maceraperestlerine keyifli saatler sunuyor.    

 

 

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Metin2 oyna, Metin2 hile,

Diğer Güncel Haberler