SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Dragon Nest Ejder Yuvasi

Dragon Nest, oyun içinde oyunlara sundugu videolari, sürükleyici tarzi ve kurgusuyla sizi basindan ayirtmayacak kadar eglenceli.
12/26/2015 6:41:00 PM

ÇİZGİ FİLM TADINDA BİR EJDERHA OYUNU

 Dragon Nest, oyun içinde oyunlara sunduğu videoları, sürükleyici tarzı ve kurgusuyla sizi başından ayırtmayacak kadar eğlenceli. Oyunun yapımını Nexon oyun firmasının üstlendiği Dragon Nest’te piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra çok büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bilgisayarlarınızda sadece 2 GB’lık yer kaplıyor. 3 boyutlu fantastik kurgusuyla görsel şölen yaşatan oyun, MMORPG oyunları arasına girmeyi başarmış sayılı listeye girmiştir. Bu listeden onu ayıran bazı özellikler de vardır.

 Kısaca Hikayesi

 Dragon Nest ejderha oyunu, içinde savaş sahneleriyle barındıran heyecanı heran doruklarda yaşatıyor. Oyunun görüntüsü tıpkı bir çizgi film izler gibi hissettiriyor. Karakterleri, görseli, mekanın renkleriyle kendinizi resmen bir çizgi filmin içinde oynuyor gibi hissedeceksiniz. Sandığınız gibi öyle basit şekilde de değil çizimler. Son derece profesyoneller tarafından yapılan animasyonlardan çok etkilenmemenize imkan yok. Diğer yandan karakter sayısı yönden maalesef çok çeşitli değil. Ayrıca çok az yer kaplayan oyunu internetten bilgisayarınıza indirdiğiniz hemen başlayamıyorsunuz çünkü sizi önce oyunun kendi sitesine yönlendiriyor. Bu da oyunun biraz uğraştırıcı olarak olumsuz yönlerinden bazıları.

 

Karakter Seçimi Bakımından Nasıl

Oyunu yükleyip siteden de gerekli yönlendirmeleri yerine getirdikten sonra, karakter seçimi var. Burada da biraz hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Açıkçası beklendiğinden daha az özellik seçimi var. Daha sonra seçtiğiniz karaktere göre izlemeniz sizi bir gösteri bekliyor. İşte eğlence biraz da burada. Resmen bir çizgi film izliyor olacaksınız. Dragon Nest yapımcıları, bu noktada sizden bazı görevler yerine getirmenizi isteyecek ve sizlere yönlendirmelerde bulunacak. Bu yönlendirmeler tamamen size bağlı çünkü istediğiniz seviyeden başlayabilme olanağına sahip olacaksınız. Bu sayede mücade ettiğiniz yerin ortamı, karakterleri ve puanları da daha fazla olacak. Oyunu oynayan diğer oyuncularla da etkileşim halinde olup birbirinizden ürünler alıp satabileceksiniz. Kısaca, beklentisi çok yüksek olmayan fakat eğlenceli bir animasyon oynamak isteyenler için denenmesi gereken bir oyun. 

Etiketler: ejder yuvasi oyna, dragon nest ejder indir,

Diğer Güncel Haberler