SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Downwell Nasil Oynanir?

En iyi ve en kaliteli oyunlardan bir tanesi Downwell olmaktadir. Oyunun oynanis sekli zor degildir ve kisa süre içinde oyunu kavramak mümkündür. Bu oyun, bir mobil oyunudur. Bir bakima el konsol oyunudur.
12/25/2015 8:47:00 PM

Downwell Nasıl Oynanır?

En iyi ve en kaliteli oyunlardan bir tanesi Downwell olmaktadır. Oyunun oynanış şekli zor değildir ve kısa süre içinde oyunu kavramak mümkündür. Bu oyun, bir mobil oyunudur. Bir bakıma el konsol oyunudur. Mobil oyunlarda iyi olan bir kişi, bu oyunu oynamada da zorluk yaşamaz. The Game Awards adaylarından bir tanesi olma konumuna yükselmiş bir oyundur. Oyun sektörüne dama vuran ve adını kısa sürede duyuran bu oyunu oynamaktan büyük oranda zevk duyacaksınız.

Oyun nasıl ilerler?

İlginç bir oyun olan Downwell oyunu esnasında bir kuyudan aşağı düşülür. Eski atari oyunlarını anımsatan bir yönü vardır. Oyunda bir kahramansınız ve hem derin hem de karanlık olan bir kuyuya inerek hazine bulmaya çalışmaktasınız. Bilinmeyen derinliği keşfetme olarak nitelendirilen bu oyunun tarzını kısa sürede kapmanız beklenir.

Kırmızı mücevherler

Oyunda kahraman olarak aradığınız şey kırmızı mücevherler olmalıdır. Bilinmesi gereken ise kuyunun derinliklerinde sizi bir takım tehlikeli durumların bekliyor olduğudur.

Botlar

Bu oyunda bazı canavarlar ile savaşmanız gereken durumlar olacaktır. Oyundaki esas silahlar botlardır ve botların tabanlarında silahlar yer alır. Bu botların ateş etmesi sayesinde düşmanlar kolay bir şekilde arındırılır. Botların bir diğer yararı ise öne çıkan taşların yok edilmesinde kullanılıyor olmalarıdır.

Ateş nasıl edilir?

Oyun içerisinde zıplamak, botlardan ateş etme yöntemidir, bunu bilmeni ve gerektiği şekilde kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Oyunda birden fazla silah çeşidi bulunur. Bu silahları keşfetmeniz ve gerektiği şekilde kullanmanız önerilir. Botlarda var olan pilin ömrü, tek bir sefer zıplandığında ne kadar zıplanılacağını belirleyen bir faktördür. Downwell oyun çeşitleri arasında kolay oynanan ve kolay öğrenilen bir oyun olarak karşınıza çıkmaktadır. Öğrenildiği takdirde bu oyunu oynamak, kullanıcıya büyük bir zevk katar. 

Etiketler: downwell nasil oynanir, downwell oyna, oyun oyna,

Diğer Güncel Haberler