SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Counter-Strike Nexon Piyasaya Sürüldü

Iki grup halinde oynanan ve aksiyonu iliklerinize kadar hissettiren bu oyun her yeni sürümünde yeni heyecanlar ve görevlerle oyun severleri sasirtmayi basariyor.
1/4/2016 3:28:06 PM

Yıllardır online olarak oynanan alanında en prestijli oyunlardan olan Counter-Strike’ın yeni modu yayınlandı. İki grup halinde oynanan ve aksiyonu iliklerinize kadar hissettiren bu oyun her yeni sürümünde yeni heyecanlar ve görevlerle oyun severleri şaşırtmayı başarıyor. Oyun severlerin arşivinde vazgeçilmez bir yeri olan dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olan Conter-Strike’ın yeni modu Nexon: Zombies şimdiden tüm gözleri üstüne çekmeyi başardı. Klasik Counter-Strike bazında olacak oyun bu kez insanlar ve zombileri karşı kaşıya getiriyor. FPS oyunlar içerisinde en çok tercih edilen Counter-Strike’ın bu modunda yeni ve geliştirilmiş silahlar, yenilenmiş haritalar, yeni modlar ve zombiler yer alıyor. Uzun süredir beklenen Counter-Strike Nexon daha modern ve geliştirilmiş haliyle oyun severlere adrenalin dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.

COUNTER-STRİKE NEXON’UN ÖZELLİKLERİ NELER?

Geliştirilen yeni silahlar, haritalar, yeni görevlerle oyunun zombilere uyarlanmış hali size eşsiz bir adrenalin ve aksiyon yaşatıyor. Yeni görevleri ile fazlasıyla akıcı ve hızlı ilerleyen oyunda Counter-Strike’ın bomba imha, rehine kurtarma gibi klasik görevlerini de görmek mümkün. Oyunu oynamak için gerekli olan tek şey ise bir Steam hesabı. Steam hesabınızla oyuna giriş yapabilir ve aksiyon dolu görevleri yerine getirerek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Steam üzerinde oynanan Counter-Strike Nexon’un şu anlık İngilizce, Almanca, Lehçe ve Rusça dil seçenekleri bulunuyor. Counter-Strike Nexon: Zombies yeni karakteriyle sizi zombilerle savaşa çağırıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunda zombilerle savaşmalı ve grubunuzla birlikte hayatta kalmaya çalışmalısınız. Zombilerin dışında 20’den fazla yeni modu da oyunun içinde sizleri bekliyor.

Oyunda zombilerin sayısı oldukça fazla olmakla birlikte oyunu zombi olarak da oynayabilme imkanına sahipsiniz. Counter-Strike her zombi için farklı yetenekler barındırıp oyunu sizler için daha eğlenceli bir hale getiriyor. silah geliştirebilme özelliklerinin yanında oynadıkça değerlerinizi yükseltebilir ve yeni silahlar yapmak için malzemelere sahip olabilirsiniz.

Etiketler: Counter-Strike Nexon oyna, online oyunlar,

Diğer Güncel Haberler