SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Counter Strike: Global Offensive’de 3000’den Fazla Kisi Banlandi!

Counter Strike: Global Offensive’de hile kullananlar için VAC koruma sistemine güncelleme getirildi.
2/8/2016 3:38:46 PM

Valve ve Hidden Path firmaları tarafından geliştirilen dünyanın belki’de en çok oyuncusuna sahip MMOFPS oyunu Counter Strike: Global Offensive’de bulunan VACValve Anti Cheat ) koruma sistemine yeni bir güncelleme getirilerek AndroidL adındaki bir hile yazılımını kullanan tam 3.000 ’den fazla hileli oyuncu süresiz banlandı. Bunun yanında aynı hileyi tekrar kullanan oyunculara anında ceza sistemi uygulanarak onlarında hesaplarına süresiz yasaklama getirilecek.


Sürekli artan Counter Strike: Global Offensive oyuncu sayısı için Valve geçte olsa gerekli önlemlerini alıyor ancak bu önlemler pek yeterli olmuyor.  Öyle görünüyor ki oyunda daha kalıcı oyuncuların bulunması için güvenlik yaptırımlarına daha çok harcama yapmaları gerekecek.Counter Strike: Global Offensive’ye Atagame farkıyla internetteki bir çok satış sitesinde bulunan fiyat etiketinden çok daha uygun fiyatlarla, %100 güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun yanında oyun içi random skin, covert ve knife kodları da stoklarda! ayrıca siz oyuncular için çok cazip fiyat etiketlerine sahip.


Dahası Atagame ‘den yaptığınız her alışverişte yüzlerce Kumpara Puan kazanacaksınız. Kazanıp biriktirdiğiniz  Kumpara Puanlarla Atagame üzerinden birbirinden değerli sürpriz hediye çekilişlerine katılabilir farklı  oyunlar için e-pin kodları satın alabilir yada çok sevdiğiniz CS: GO için yeni paketler satın alabilirsiniz.  Her satın alımda Kumpara puanlar, çekilişlerle kazanacağınız hediyeler, başka platformlarda bulamayacağınız çok uygun fiyatlar, %100 güvenli alışveriş. Daha ne olsun. Bütün bunlar Atagame kalitesi. Bizimle her zaman kârdasınız. 


Etiketler: Counter Strike: Global Offensive banlama, CS: GO,

Diğer Güncel Haberler