SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Connor: Benim Dedem Korsandi

Her oyununda bizleri diyar diyar gezdiren tarihin herhangi bir yerine bizleri taniklik ettiren Assassin Creed serisi bizleri bu sefer AC3’ten geriye götürüyor.
1/5/2016 5:59:00 PM

Her oyununda bizleri diyar diyar gezdiren tarihin herhangi bir yerine bizleri tanıklık ettiren Assassin Creed serisi bizleri bu sefer AC3’ten geriye götürüyor. Herkesin merakla beklediği şeylerden birisi acaba yenilikler olacak mı veya eski oynanış sistemi yine aynı kalıp insanları bıktıracak mı bunları bir çok insan merak ediyordu.

  • AC4: Black Flag Hikayesi

Oyunun hikayesi AC3 oyunundan daha önce gerçekleşiyor. Adamımız Edward Kenway connor’ın dedesi. Ama Edward önceki karakterlere pek benzemiyor korsanlığın hakkını vererek para için her şeyi yapabilen biri hatta bunların içinde korsanlıktan süikastçi olmaya bile deniyor. Tabi ki ne kadar başarılı oluyor bunu göreceksiniz ama oyun o dakikadan sonra başlıyor ve bir saniye bile yerinize oturamıyorsunuz açık denizlerde sonsuz mavilikte ve geminizin gittiği her yere hükmetmek işte oyun diye buna denir.

  • Assassin Creed 4: Black Flag Sistem Gereksinimleri

Gerekli minumum sistemler çok fazla bir istekte bulunmuyor bilgisayarınıza takviye yapmak zorunda kalmayacaksınız ama daha iyi bir grafikle ve her anı dolu dolu yaşamak isterseniz bu sistemin biraz daha iyisini kullanmanız faydınıza olacaktır.

-İşletim Sistemi: Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8

-İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz ya da AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz ya da daha iyisi

-RAM: 2GB

-Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 ya da AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 ya da daha üzeri)

-DirectX: DirectX 10 ve üzeri

-Boş Alan: 30 GB

-Ses: DirectX uyumlu ses kartı

-Peki Başka ?

AC4: Black Flag’de en güzel içeriklerden biride balina avına çıkmak ihtiyaçlarınızı denizden karşılayabiliyorsunuz ve yaptığınız korsan savaşlarından ganimet kaldırarak daha iyi gemiye daha iyi toplara sahip olabiliyorsunuz. Korsana evet.

Etiketler: AC4: Black Flag , Assassin Creed, Edward Kenway ,

Diğer Güncel Haberler