SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Call of Duty Modern Warfare Remastered Yeni Video

Call of Duty Infinite Warfare ile gelen Call of Duty Modern Warfare Remastered için yeni video yayinlandi !
7/18/2016 12:01:11 PM

Efsane call of duty geliştiricisi Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Infinite Warfare, beraberinde Call of Duty Modern Warfare Remastered sürümünü’de getiriyor.


Call of Duty Modern Warfare Remastered sürümü ile, Cod serisinin yepyeni bir başlangıcı olan Call of Duty 4 ‘ün yenilenmiş halini oynayabiliyorsunuz. Yeni grafikler ile efsane bir oyunu yeniden oynama şansını yakalarken sadece hikaye modu ile sınırlı kalmadan tam 10 Cod 4 multiplayer haritasında gerçek oyuncularla kapışabileceksiniz.


Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni Call of Duty Modern Warfare Remastered videosu, izleyicilerini yeni nesil grafikleri ile bir hayli heyecanlandırdı. Bu yenilenme sadece grafiklere değil, oynayış biçimine'de yansıdı.


İşte Call of Duty Modern Warfare Remastered yeni oynayış videosu
Call of Duty Modern Warfare Remastered ‘e sahip olmak için hemen Ata Game farkıyla en ucuz Call of Duty Infinite Warfare satın alın.


Üstelik alışverişinizin ardından kazanacağınız Kumpara puanlar ile sürpriz çekilişlere katılarak muhteşem hediyelerden birini kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.
➤➤  Cazip fiyatlarla Call of Duty Infinite Warfare Satın al
Etiketler: Call of Duty Infinite Warfare Satin al, Call of duty,

Diğer Güncel Haberler