SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Bir futbol klasigi: UNITED ELEVEN

Indirilebilir oyunlar bilgisayarimizda epeyce yer kaplamistir ve yeni bir oyun indirmek için çogu zaman eski oyunlarimizdan vazgeçmemiz gerekmekte.
1/18/2016 8:57:00 PM

İndirilebilir oyunlar bilgisayarımızda epeyce yer kaplamıştır ve yeni bir oyun indirmek için çoğu zaman eski oyunlarımızdan vazgeçmemiz gerekmekte. Bu tarz durumlarda çevrimiçi platformlarda oynanabilen oyunlar yetişiyor imdadımıza. Menajerlik oyunları arasın kendisine yer bulan oyunumuz United Eleven oyunu nasıl sorularınızı hep birlikte detayları ile inceleyelim.Üreticisi kimdir?

                Futbol Menajerlik kategorisinde gün ve gün hayranları artan United Eleven oyunu Nexon Europe GmbH tarafından sizlere sunulmaktadır.

Ne tür bir oyundur?

                Ücretsiz oynayabileceğiniz oyun, indirme gerekmeksizin tarayıcınız üzerinde oynayabileceğiniz gelişmiş bir benzetim oyunudur. Gerçek isimler ile Avrupa’nın en iyi kulüplerinde bulunan futbolcular eşliğinde hayalinizdeki takımı kurabileceğiniz oyun, oyuncuların performansını en doğru yansıtan oyunlardan bir tanesi.

Nasıl oynanır?

Bu oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey, tarayıcınız ile internet bağlantısı oluşturarak, oyunun sayfasında kayıt işlemi yaptırdıktan sonra oyuna başlamanız. Kayıt olduktan sonra takımınızın ismini, futbolcularınızı, renklerinizi, stadınızı seçerek takımınızı geliştirmeye başlayabiliriz. Oyunda oynanan maçları canlı olarak izleyebilir ve maç sırasında değişiklikler yaparak oyunun gidişatını değiştirme yönünde adım atabilirsiniz. Ek olarak oyun içerisinde Beşiktaş, Fenerbahçe Galatasaray ve Trabzonspor gibi Türk takımlarına da rastlamanız mümkün. Her gün yaklaşık 15 maç yapıyorsunuz buda oyunun akıcılığı açısından iyi düşünülmüş. Maçlar sonucu kazanmış olduğunuz Gp ile transferler yaparak takımınızı daha ileri seviyeye taşıyabiliyorsunuz. Oyunda ayrıca maçları canlı izlerken, gol olması durumunda yakın kameraya geçip daha detaylı şekilde inceleme yapmanız mümkün. Gp toplamakla uğraşmak istemeyen kişiler içinde Premium kart adı verilen kartları satın alarak Gp ile yaptığınız işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

                Sizlerde bu harika menajerlik oyununu olan United Eleven oyununu oynamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey indirmeden kurmadan tarayıcınızdan oyunun sitesine bağlanmak.

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: United Eleven oyna, United Eleven üyelik,

Diğer Güncel Haberler