SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Battlefield 1 Inside Kullanmadan Ücretsiz Beta Katilimi Nasil Yapilir ?

Battlefield 1 beta katilimi için en kisa ve en iyi çözüm yolunu sunduk !
8/31/2016 1:28:12 PM

Açıklamaya gerek yok ! tartışmasız yıla damgasını vuran Battlefield 1, 21 Ekimde yani önümüzdeki ay resmi olarak çıkış yapacak. Ancak bunun öncesinde oyun multiplayer ağırlıklı olduğundan, beta süreci mevcut. Peki bu beta sürecine nasıl dahil olacaksınız, bu yazımızda anlattık.


Hemen origin hesabınıza giriş yapın, ardından store kısmına gelerek free games kategorisine doğrudan tıklayıp Battlefield 1 betasına erişim sağlayabilirsiniz.


Eğer halen erişim sağlayamadıysanız son çare olarak


1- Eğer daha önceden Battlefield Insider kaydı yaptıysanız hemen mail adresinizi kontrol edin !


Battlefield Insider e-bülten sistemi ile son gelişmelerini takip edebiliyorsunuz. Eğer bu sisteme kayıt yaptırmışsanız, mail adresinize hediye olarak bugün itibariyle erişim sağlayabileceğiniz bir beta girişi gelecek.


2- Tabii ki bir çoğunuz bu kaydı yapmadı ve bu betaya katılmak için çözüm yolu arıyor. Bu çözüm yolunun en iyisi bizde !


 


3- Hemen buraya tıklayın (https://help.ea.com/en/contact-us/new/) ve istenilen bilgileri doldurun.4- İlk sekmede Origin, ikinci sekmede PC, üçüncü sekmede Code and promotions, Invalid Code ve altına bf1 beta diye yazınız. Ardından oradaki Origin 9 - Origin 10 yerlerini fark etmeksizin işaretleyin.


5- Ve şimdi buradan canlı desteğe bağlanıyoruz.6- Canlı destek üzerinden ingilizce olarak hello, how are you dedikten sonra size “nasıl yardımcı olabilirim ?” diyecek ve size “give me a bf1 beta code please” veya kendinizce farklı bir söylemde bulunup isteğinizi söyleyebilirsiniz.
7- Ardından canlı destek ekibi sizden mail adresinizi isteyecek. Origin hesabınız üzerine kayıtlı olan mail hesabınızı da yazdıktan bir kaç dakika sonra operatör hesabınıza Battlefield 1 Beta’yı gönderecektir.


İyi Oyunlar !


Etiketler: Battlefield 1, Battlefield 1 Beta Katilimi, Bf 1 Cd Key Buy,

Diğer Güncel Haberler