SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Angry Bird Frends

Her akim dünyada ilgi görmüstür. Bir anda popüler olan çesitli trendlerden bazilari bir süre sonra unutulsa da, unutulmayan trendler de mevcut.
12/26/2015 9:03:00 PM

Kızmakta Haklı Olan Kuşlar

Her akım dünyada ilgi görmüştür. Bir anda popüler olan çeşitli trendlerden bazıları bir süre sonra unutulsa da, unutulmayan trendler de mevcut. Tüm dünyayı etkisi altına alan trendlerin en sonuncularından olan Anry Birds oyunu bir anda popüler olmasına rağmen, günümüzde popülerliğini kaybetmemiş durumda.

 Kızgın Kuşların Arkadaşları Da Öfkeli

Oyunun pek çok başka çeşidi mevcut durumda olmasına rağmen, kızgın kuşlarımızın arkadaşlarıyla birleşerek girdikleri mücadeleyi konu alan Angry Birds Friends ismi verilen oyun oldukça ilgi görmüştür.

 Kuşların Amacı Değişmedi

Her oyunda aynı amaç doğrultusunda fırlatılan kızgın kuşlar, yine domuzları öldürmek amacıyla domuzların üzerine doğru fırlatılıyor. Ancak, bu kez siyah ve beyaz olan arkadaşları da fırlatmanız mümkün. Bu sayede, oyunun yaratıcı yönü de ortaya konmuş oluyor.

 Tanıdık Oyun Düzeni

Oyunun içeriği incelendiğinde çok yabancı olunmayan çeşitli oyunlardan esinlenildiğini görmek mümkün. Bowling ve sapan oyunlarının birleşimi denebilecek bu oyunda, bir sapan yardımıyla kuşlar fırlatılmaya çalışılıyor. Fırlatılan kuşların tüm domuzları öldürebilmesi ise, bir sonraki bölüme geçebilmek için gerekli. Sapanı kullanırken, fare ile hız ve yön ayarlaması yapmanız gerekiyor. İstediğiniz yöne ve istediğiniz hız ile fırlatacağınız kuşlar, yeşil domuzların yumurtalarını çalmaları sebebiyle kızgındır.

 Basitlik Başarı Getiriyor

Oyunu akıllı telefonlar üzerinden veya online ortamda internet siteleri aracılığıyla bilgisayarınız sayesinde oynamanız mümkün. Oyunu oynamaya başladığınızda, oldukça basit bir arka plan kullanıldığını görebilirsiniz. Böylece, oyunun yaratıcıları önemli olanın görünüş değil içerik olduğuna vurgu yapıyorlar adeta.

 Oyun Haricindeki Gelirler

Angry Birds dünya çapında tanınan ve indirilerek oynanan bir oyun olmasının ardından pek çok farklı çeşidiyle oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Oyunun bu düzeyde tanınmış olması sebebiyle, oyundaki karakterlerin oyuncakları, yastıkları ve bunun gibi pek çok figür üretilerek satışa sunulmuştur. Bu yatırım sayesinde de oldukça fazla gelir elde edilmiştir.

 

Etiketler: angry bird oyna, angry bird friend indir, online oyun,

Diğer Güncel Haberler