SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Allods Online

Allods online oyunu, ülkemizin ilk Türkçe seslendirme oyunu niteligini tasir. Oyunda tam olarak 6 adet irk var ve 28 adet de sinif bulunur.
12/24/2015 8:43:00 PM

Allods online oyunu, ülkemizin ilk Türkçe seslendirme oyunu niteliğini taşır. Oyunda tam olarak 6 adet ırk var ve 28 adet de sınıf bulunur. Krallık olarak da 2 çeşit bulunur. Bilim kurgu kategorili 3D bir oyundur. Oyun içerisinde çok fazla hayal ürünü kullanılmıştır ve her biri fazlası ile beğenilmektedir. Oyunun hikayesi eşsiz bir şekilde hayal ürünleri ile özleştirilmiştir. WoW’u andırdığı söylenen 3 boyutlu bir oyundur.

Sınıflar

Savaşçı, casus, tapınak şövalyesi, büyücü, pagan, kara büyücü, şifacı ve mistik oyunun sınıfları olmaktadır. Her sınıfın kendine has özellikleri vardır ve oynaması oldukça eğlencelidir. Savaşçı sınıfı diğer oyunlarda olduğu gibi asker sınıfıdır. Büyücü sınıfı değnek ve asa kullanarak işini yapar. Tapınak şövalyesinin birden fazla özelliği bulunur, kutsayarak güç artırması bunlara örnek olarak verilebilir. Casus sınıfı ile yay kullanan bir sınıftır. Şifacı, iyileştirme görevini üstlenmiştir. Kara büyücünün en temel özlliği karşısındakinin gücünü ondan alarak, kendine aktarabiliyor olmasıdır. Pagan, canavara sahip olan bir çağırıcı niteliğindedir. Büyü özelliği baskın olan sınıf ise mistik olmaktadır.

Irklar

Allods online oyununda klasik oyunlarda var olan ırklar yer alır. Ork, bodur, elf ve insan olarak bu ırklara örnek söylenir. Arisen ve Gibberling ismine sahip olan ırklar ise bu oyuna özeldir. Yeni ırlar da en az diğerleri kadar popülerdir ve hayli ilgi görmektedir.  Elfler her zamanki gibi kanat sahibidir. Orkların dış görünüşü çirkin yapılırdır. Bodurlar ise cücenin farklı versiyonudur.

Görevler

Oyunda kapsamlı bir görev sistemi bulunur. Bu sayede oyunu öğrenmeniz ve oyunun tarzına alışmanız zaman almaz. Görevlerin sayısı hayli fazladır ve nitelikleri de kendilerine özgüdür. Oyunda ana teması ilginç oyunlar da yer alır. 

Etiketler: allods onlien,allods oynama,allods oyunu,

Diğer Güncel Haberler