SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

5 Street Dans Oyunu Çikti

Bir dans oyunu olan 5Street'de savasa, silaha, dövüse yer yok! Aile bireylerinizle ve arkadaslarinizla birlikte keyifle oynayabileceginiz bir oyundur 5Street!
12/23/2015 11:54:00 AM

 SEVİLEN DANS OYUNU 5STREET

Bir dans oyunu olan 5Street'de savaşa, silaha, dövüşe yer yok! Aile bireylerinizle ve arkadaşlarınızla birlikte keyifle oynayabileceğiniz bir oyundur 5Street! Kendinizi müziğe bırakın ve başlayın dans etmeye! Özellikle gençlerin tutkusu haline gelen bu oyun hakkında çok şey duyduysanız ve oyun hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

5Street'de karakter belirleme

Oyuna başlamadan önce, karakterinizi tamamen kendiniz belirliyorsunuz. Tşirt, gömlek, elbise, abiye elbise, takım elbise... Karakterinizi nasıl görmek istiyorsanız öyle giydirme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda, boyunu ve kilosunu da siz belirliyorsunuz.

5Street Nasıl Oynanır?

Bu oyunu tek başına oynayabileceğiniz gibi, takım halinde arkadaşlarınızla veya ailenizle oynayabilirsiniz. Eğer tek kişilik dans yapmak istiyorsanız tek, çiftli veya takım dansı yapmak istiyorsanız da takımınızla veya partnerinizle oynayabilirsiniz. Oyunda amacınız, partnerinize ve müziğe uyumlu bir şekilde dans ederek puan toplamak ve rakiplerinizi elemek.

Oyunun katılımcıları

Oyun tüm dünya üzerinde oynanan bir oyun olduğu için, diğer ülkelerdeki kişilerle bu oyunu oynamanız mümkün. Başka şehirde yaşayan bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz gibi, dünyanın bir diğer ucundaki insanlarla da oynayabilirsiniz. Sosyalleşme imkanı sunması da oyunun en güzel özelliklerinden birisidir.

 Nerelerde Dans edilir?

Oyunda, genelde köşe başlarında dans edilse de aslında her yerde dans edebilirsiniz. Evde, okulda, işte, parkta, otobüste, metroda...Her yerde dans edebilirsiniz ama notalara uymak şartıyla! Yanlış nota bastığınızda, karakterinizin dansı da etkileniyor ve düşük puan alarak elenmenize yol açıyor.

Dans türleri

Salsa, samba, rock dansı, Hip Hop..5Street oyununda, istediğiniz dans türünü yapma şansına sahipsiniz. Ancak bildiğiniz gibi, her dansın kostümü farklıdır, eğer  karakterinizi özel kostümlerle dans ettirmek istiyorsanız, Points'lerinizi kullanarak Shop'tan kıyafet satın alabilirsiniz.

 

Etiketler: 5 street oyunu indir, 5 street oyun fiyati, 5 street oyun,

Diğer Güncel Haberler