SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

2016 Kumpara Çekilisleri Sonuçlandi

Kazanan Üyelerimize Hediyelerini Sevinç Içinde Kullanmalarini Diliyoruz.
1/4/2016 1:24:30 PM

Yeniyıl Kumpara Çekilişleri bitti ve büyük bir merakla beklenen kazananlar belirlendi. Öncelikle tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Yepyeni bir yılbaşı etkinliğini geride bıraktık. Süper bir çekiliş yaptık binlerce katılımcımız oldu. Ve super hediyeler dağıttık. Şunu belirtelim ki kazanamayan arkadaşlarımız kesinlikle üzülmemeli. Zira bizler Atagame olarak tüm katılımcılarımız, tüm üyelerimiz ile kocaman bir aileyiz. Dahası her gün artan üyeleriyle sürekli büyüyen bir aile. Bu büyük ailemiz içinde bu tür sürprizlerimiz aynı heyecan ve coşkuyla sürekli devam edecek. Yani sizlere sürekli farklı etkinlik heyecanları yaşatmayı planlıyoruz.

Ayrıca Kumpara çekilişlerimiz devam ediyor. Her gün çekilişe katılabilirsiniz. Gerek üye olarak gerek alışveriş yaparak Kumpara Puan kazanma heyecanını her zaman tadabilirsiniz. Kazandığınız Kumpara Puanları biriktirip Oyun ekipmanı alabileceğiniz gibi oyun koduda alabilirsiniz.

Hadi şimdi sizlerde hemen Kumpara çekilişlerine katılmak için harekete geçin. Yeni hediyeler sizleri bekliyor. Katılın ve kazanmaya devam edin…


2016 Kumpara Çekilişi Kazananlar ListesiEtiketler: Kumpara çekilisleri, çekilise katil, çekilis sistemi,

Diğer Güncel Haberler